خانه تماس با ما مقالات

بررسی و خرید انواع موس کیبوردهای گیمینگ

فروش ویژه

با گسترش دنیای بازی های رایانه و گیمینگ، استفاده از وسایل و تجهیزات بازی ها و کنسول ها نیز رو به تخصصی شدن رفت. استفاده از کیبوردهای مختص بازی، موس های تخصصی برای بازی و گیمینگ و ... استفاده از کیبوردها نیز در همین راستا رو به تخصصی شدن و حرفه ای شدن رفت و استفاده از کیبوردهای گیمینگ که امروزه هم به صورت با سیم و هم به صورت بی سیم یا بلوتوث عرضه می شود، مورد استفاده قرار گرفته است. ما در بست رویو نیز سعی کردیم تا بهترین کیبوردهای گیمینگ را در انواع مختلف برای شما بیاوریم تا شما نیز با مراجعه به صفحه تخصصی هر محصول و کیبورد، آنها را با هم مقایسه نموده با توجه به صلیقه خود بهترین انتخاب را داشته باشید.  به عنوان مثال برخی از کلیدها نسبت به سایرین بزرگتر هستند، بنابراین می توانید در هنگام بازی به راحتی آنها را پیدا کنید یا نور پس زمینه صفحه کلید و بازی به گونه ای است که زیبایی بی نظیری ایجاد می کند یا وقتی چندین کلید را همزمان فشار می دهید می بینید که از یک صفحه کلید معمولی سرعت عملیاتی بالاتری دارند. اگر می خواهید این محصول را خریداری کنید، برای ادامه نکات خرید کیبورد گیم همراه ما باشید.

فروش ویژه

فروش ویژه

نکاتی برای خرید کیبورد بازی و گیم

برای گیمر ها، انتخاب بهترین کیبورد مناسب بازی که بتواند نیاز گیمرها را برآورده سازد، در اولویت قرار دارد و باید به گونه ای انتخاب شود که سلامت انسان را تحت الشعاع قرار ندهد، ما اکنون نکات مرتبط با خرید آن را بیان خواهیم کرد:
کیبورد بازی باید طراحی ارگونومیک داشته باشد که در حین بازی کمترین فشار به مچ و انگشتان وارد کند، اگر به این مشکل توجه نکنید، در طولانی مدت باعث سندرم مچ دست می شود.
 
هنگام خرید صفحه کلید بازی، فروشنده را از این موضوع مطلع کنید، زیرا صفحه کلید تایپیست با آنچه که در مورد گیمرها وجود دارد بسیار متفاوت است و آگاهی فروشنده از این موضوع باعث می شود تا به شما مدل های مختلف کیبوردهای بازی را معرفی کند. اگر به این مشکل توجه نکنید فقط پول خود را هدر خواهید داد.
انواع مختلفی از چیدمان های کلید های صفحه کلید وجود دارد، طرح QWERTY محبوب تر از طرح ABCDE و Dvorak است و بهتر است هنگام خرید کیبوردهای بازی و صفحه کلید این را به خاطر بسپارید. اگرچه برخی از بازی ها قابلیت شخصی سازی صفحه کلید را دارند، اما بهتر است از ابتدا صفحه کلید بهتری برای تنظیم کلمات داشته باشید.
به نوع حروف چاپ شده روی صفحه کلید بازی توجه کنید، بهتر است مدلی را انتخاب کنید که حروف حک شده روی آن با گذشت زمان پاک نشود.
صفحه کلید خریداری کنید که هر دو حروف فارسی و انگلیسی روی کلید ها حکاکی شده باشد.
 
کیبورد گیم دارای ارتفاعات مختلف است، بهتر است هنگام خرید به این مسئله توجه کنید، به عنوان مثال اگر همیشه از کیبورد کم ارتفاع استفاده کرده اید، در هنگام خرید یک صفحه کلید کم ارتفاع را برای خرید انتخاب نمایید.
 
در برابر آب و خاک مقاوم باشد، در غیر اینصورت هنگام استفاده از صفحه کلید، گرد و غبار روی آن حل شده و صفحه کلید را کند می کند، بنابراین بهتر است به این عامل توجه کافی داشته باشید.
 
صفحه کلید بازی دارای دو مدل، بی سیم و کابلی است، مدل کابلی بیشتر برای سیستم های ثابت است و مدل بی سیم مربوط به لپ تاپ ها یا سیستم های کاربردی است که از این موارد فاصله زیادی ندارند. توجه داشته باشید که اگر قصد خرید یک مدل بی سیم را دارید، از بی سیم های بی کیفیت استفاده نکنید، زیرا عمر مفید بسیار کمی دارند و در هزینه شما به هدر می رود.

فروش ویژه