خانه تماس با ما مقالات

بهترین انگشتر مردانه با معرفی انوع مدل‌ها در سال 2021

فروش ویژه

بهترین انگشتر مردانه به همراه بررسی انواع مدل‌های موجود در بازار ‎ (1400)

یکی از زیورآلات و اکسسوری‌های محبوب بین مردانه انتخاب و پوشیدن انگشتر است. خرید انگشتر و پوشیدن آن به سن و سال خاصی از مردان محدود نمی‌شود و همه مردان در سنین مختلف از آن استفاده می‌کنند و می‌پوشند. انگشتر مردانه در انواع مدل‌ها و جنس‌های مختلفی در بازار یافت می‌شود که هر کدام از آنها طرفداران خاص خود را دارند. از انگشترهای عقیق گرفته تا طلا و نقره و لد و دیگر مدل‌ها. از آنجایی که انتخاب و خرید یک انگشتر مردانه مناسب بین این همه مدل کار ساده ای نیست و نیاز به بررسی آنها و اطلاع از کیفیت آنها دارد، از همین رو ما در بست ریویو بهترین انگشتر مردانه را با صفحه بررسی تخصصی و همچنین قیمت به روز شده آنها را برای شما آورده‌ایم تا شما با مقایسه کیفیت و قیمت آنها، بهترین انگشتر مردانه مناسب برای خود را انخاب و خرید نمایید. 

فروش ویژه

فروش ویژه

 

در اینجا می خواهیم نکاتی را به شما یادآوری کنیم تا با دقت بیشتری انگشتر نقره موردنظرتان را انتخاب کنید.

  • نگین: اولین قدم لذت بردن از انگشتری است که قرار است به دست کنید. نگین انگشتر مهمترین فاکتور زیبایی به شمار می رود. هرچقدر که برجسته تر باشد جلوه بهتری دارد و در دست شما می درخشد. نگین های مختلفی در بازار وجود دارند که برای انتخاب آن ها باید به کیفیت، خواص درمانی و سلیقه تان توجه کنید.
  • رکاب: انگشتر نباید کل انگشت شما را بپوشاند و اجازه تحرک به انگشتان تان ندهد.یک انگشتر خوش رکاب بین دو بند انگشت قرار می گیرد تا مفصل شما آزاد باشد و براحتی حرکت کند.
  • سایز انگشتر: انگشترتان نباید گشاد یا تنگ باشد. گشاد بودن انگشتر موجب لغزش آن  می شود و تنگ بودن به انگشت شما آسیب می زند.
  • رنگ انگشتر: منظور رنگ نگین است که در زیبایی انگشتر شما تاثیر زیادی دارد. انگشتری را انتخاب نکید که به دستان شما می آید و جلب توجه می کند.
  • توجه به انگشتان: اگر دستان بزرگی دارید بهتر است از انگشترهایی با نگین بزرگ تر استفاده کنید. اگر انگشتان ظریفی دارید نگین های کوچک تر برای شما مناسب است.
  • کیفیت انگشتر: کیفیت انگشتر نقره از دو وجه بررسی می شود. عیار بکار رفته و مهم تر از آن کیفیت نگین. امروزه نگین های خاتم کاری شده، لوکس و لاکچری بسیاری در بازار به چشم می خورند. عموما این نگین ها بر روی نقره هایی با کیفیت سوار شده اند و خواصی درمانی دارند.
  • قیمت: قیمت را بر اساس کیفیت انگشترتان بررسی کنید. اگر انگشتر را جهت استفاده در مجلسی خاص در نظر دارید ناگزیر باید از انگشترهای گران قیمت تر استفاده کنید. به قول قدیمی ها (هرچقدر پول بدی، همونقدر آش می خوری)

 

فروش ویژه