خانه تماس با ما مقالات

بهترین بالش های طبی برای ( آرتروز ، گردن درد و دیسک )

فروش ویژه

بررسی و راهنمای خرید بهترین بالش های طبی برای ( آرتروز ، دیسک گردن ، دیسک کمر ، نشیمنگاه )

 

یکی دردهای رایج عضلانی، دردهای گردن و مهره های آن می باشد که بیشتر مواقع به علت استفاده بیش از نشستن روی صندلی و همینطور استفاده از بالش های نامناسب برای در هنگام خواب هست.

در این مطلب تصمیم داریم به لزوم استفاده از بالش های طبی بپردازیم و همینطور به شما در انتخاب بهترین مارک و برند بالش های طبی در سال ۲۰۲۱ کمک کنیم.

فروش ویژه

فروش ویژه

انواع مختلف بالش های طبی موجود در بازار 

بهترین نتیجه‌ی استفاده از بالش‌های طبی، زمانی حاصل می‌شود که نوع و کارایی تمام این نوع بالشت‌ها را دانسته و نسبت به نوع نیاز خود بهترین و مفیدترین آن‌ها را انتخاب کنید.

از این رو ما در این مقاله سعی کردیم که انواع بالشت های طبی را به شما معرفی کرده تا بهترین انتخاب را داشته باشید و با استفاده از این محصول، نهایت کارایی و آرامش را تجربه کنید.

 

 

 

 بالش های طبی مخصوص گردن درد :

اگر برای کاهش گردن درد خود در حال انتخاب بهترین بالشت هستید، بایستی بالشی برای گردن درد خود انتخاب کنید که در هر حالت خوابیده‌ای، چه به پهلو، چه به‌ شکم و چه به روی‌کمر، محافظ مناسبی برای گردن و سرتان باشد. نرمی بالش نیز باید به‌اندازه و متناسب با نیاز شما باشد. برای کاهش گردن درد، بالشت نباید خیلی سفت و نه خیلی نرم باشد.

نوعی دیگر از بالش های گردن ( بالش های گردنی نشسته است ) که این نوع بالشت مخصوص کسانی است که به‌خاطر کمر درد و غیره نمی‌توانند روی سطوح سفت بنشینند، این بالشت دو نوع بادی و فوم دار دارد.

 

 انواع بالش های گردنی :

⭐️ بالش فوم هوشمند یا مموری فوم

⭐️ بالش آرتروز گردن  

⭐️ بالش محافظ گردن

⭐️ بالش دورگردنی یا مخصوص انقباض عضلات گردن

 
 
 

 بالش های طبی مخصوص کمر درد و دیسک کمر 

استفاده از این نوع بالشت کمر به افرادی که در قسمت مهره‌های پایین کمر خود احساس درد و ناراحتی می کنند، توصیه می‌شود. 

بالش طبی موثر در کاهش فشار وارده به مهره های گردن و قسمت فوقانی ستون فقرات و حفظ انحنای طبیعی ستون مهره ها حفظ پوزیشن مناسب سرنسبت به بدن و کاهش کشیدگیهای ستون مهره ها است. بالشهای طبی در مواردی که مشکلات آرتروز گردن و یا ناراحتیهای ستون مهره ها مانند دیسک کمر و دیگر مشکلات وجود دارند می توانند کمک کننده باشند. بالشهای طبی همچنین به حفظ پوزیشین صحیح ستون مهره ها در قسمتهای بالا (گردن) و پایین (کمر) ستون فقرات کمک می کنند. با توجه به جنس پلی اورتان و ساختمان دارای انحنا و شیار، بالشهای طبی همچنبن می توانند از تعرق بیش از حد حین خواب جلوگیری نمایند. در این قسمت، انواع بالشهای طبی ساخت ایران (شرکت تولیدی هوشمند) که در طی سالها توانسته بازخورد مثبت مصرف کنندگان را به همراه داشته باشد عرضه شده اند. کارشناسان درمان کالا کالاهای ساخت ایران را که در نظر کیفی برابر یا بالاتر از کالاهای مشابه خارجی باشند را معرفی و پیشنهاد می کنند.

 
 

 

 بالش طبی برای زانو درد :

افرادی که زانو درد دارند، هنگامی که در خواب به پهلوی خود می‌خوابند دچار سایش زانوها شده و این امر سبب تشدید درد آن‌ها می‌شود. در نتیجه استفاده از بالش زانو درد که بین دو زانو قرار می‌گیرد به این افراد کمک بسیاری می‌کند.

 
 
 

 

 بالش طبی مخصوص بارداری :

برای مادران باردار تحمل وزن شکم در ماه‌های آخر، مخصوصاً در زمان خوابیدن بسیار دشوار بوده و ممکن است خواب راحت را از مادران بگیرد.

این نوع بالش باردرای که در ۲ نوع وجود دارد، شامل بالشت برای ۳ ماهه دوم بارداری است.

این بالشت نازک با قرار گرفتن در زیر شکم فرد بارداری که به پهلو خوابیده است، وزن شکم را متحمل شده و خواب راحتی را به مادر هدیه می‌دهد.

بالشت دیگری که برای ۳ ماهه سوم بارداری طراحی شده، بالش‌های بلندی به اندازه ۳٫۵ متری هستند که در تمام طول پا قرار گرفته و کمر دردهای این دوران را کاهش می‌دهد.

 

 
 
 

فروش ویژه