خانه تماس با ما مقالات

راهنمای خرید بهترین بخارشوی دلونگی،کنوود

خرید بخارشوی

امروزه داشتن بهترین بخارشوی در هر منزلی بسیار ضروری می باشد. از این وسیله می توانید برای تمیز کردن سطوح مختلف استفاده کنید.

بهترین بخارشو پر کاربرد با استفاده از روش تولید بخار سطوح مورد نظر شما را تمیز و براق خواهد کرد. در بعضی از بخارشور ها این امکان وجود دارد که از مواد شوینده نیز استفاده کنید؛ در نتیجه باعث می شود تا بخار آب با مواد شوینده ترکیب و با فشار به سطوح مورد نظر شما پرتاب شده و سپس با وجود مکش بالا آلودگی سطوح به داخل دستگاه کشیده شوند. برخی از کمپانی ها برای بخارشوی ها سری های مختلفی را قرار داده اند. هر یک از این سری ها برای تمیز کردن سطح مشخصی در نظر گرفته شده است. بهترین بخارشو هایی که دارای سری های مختلف هستند و به اصطلاح به آن ها بخارشور های چند منظوره می گویند؛ قادرند آلودگی های سطوحی مانند مبلمان، پله ها، شیشه ها و حتی لوازم اتومبیل را نیز پاک کنند.

معرفی بهترین بخارشوی ها همراه با لینک خرید از دیجی کالا

فروش ویژه

بهترین ها

رتبه تصویر عنوان امتیاز موارد بیشتر
1
بخارشوی کرشر مدل SC2
بخارشوی کرشر مدل SC2

2
بخارشوی دلونگی مدل SC500
بخارشوی دلونگی مدل SC500

3
بخارشوی برلیانت مدل BSC-3300
بخارشوی برلیانت مدل BSC-3300

4
بخارشوی مگامکس مدل MSC-1800
بخارشوی مگامکس مدل MSC-1800

5
بخارشوی کنوود مدل SC590
بخارشوی کنوود مدل SC590

بهترین ها

2
3

بخارشوی برلیانت مدل BSC-3300

4

بخارشوی مگامکس مدل MSC-1800


فروش ویژه

فروش ویژه

رتبه محصول

5

بررسی و راهنمای خرید بهترین بخارشوی ها در بازار 

اگر برای خرید بهترین مارک بخارشوی به بازار بروید احتمالا با دیدن مدل های مشابه این محصول در داخل فروشگاه گیج خواهید شد. ما در این مطلب سعی داریم تا با توضیحاتی در مورد نکات و ویژگی های بهترین بخارشو بتوانیم به شما کمک کنیم تا بهترین را انتخاب کنید.

قبل از هر چیز بهتر است با انواع بخارشوی های موجود در بازار آشنا شوید. بخارشو های موجود دربازار دارای مدل ها و ویژگی های بسیار متفاوتی هستند که می توانید با توجه به موارد مصرف و سلیقه خود آن ها را انتخاب کنید.

معرفی بهترین بخارشوی ها همراه با لینک خرید از دیجی کالا

 انواع بهترین بخارشوی

 

 • طی بخارشور:

 

طی بخارشو، به بخارشوی هایی گفته می شود که از یک سری متصل به بدنه تشکیل شده اند. استفاده از این نوع  برای نظافت کردن کف زمین منازل مناسب می باشد. نظافت سرامیک، پارکت و سنگ با استفاده از این به آسانی انجام می شود. علاوه بر این فضای کمی را در منزل شما اشغال خواهد کرد.

 • بخارشو های دستی:

بخارشوی دستی، نوعی از بخارشور است که دارای ابعاد کمتر و وزن کمتری نسبت به دیگر بخارشوی ها می باشد. جهت نظافت گاز، سرویس های بهداشتی، کاشی آشپزخانه، کابینت ها و مکان هایی از این قبیل این نوع از بخارشوی ها بسیار مناسب و کاربردی هستند.

 • بخارشوی های چند کاره:

بسیاری از افراد در هنگام خرید بخارشوی به دنبال مدل هایی هستند که بتواند پاسخگوی تمام نیازهایشان باشند. در نتیجه خرید بخارشوی های دستی و طی بخارشوی که تنها برای موارد خاصی به کار می رود؛ به نظر گزینه مناسبی برای این افراد نیست. به این افراد پیشنهاد می کنیم که از بخارشوی های چند منظوره استفاده کنند.

این بخارشوی ها سری های مختلفی دارند که می توانید هر یک از آن ها را برای مکان های مشخصی استفاده کنید. علاوه بر این تنظیمات بسیار زیادی نیز در این نوع از بخارشوی ها به چشم می خورد. تنظیماتی مانند تنظیم ارتفاع دسته، کنترل فشار خروجی و نظافت درز های مبل و منزل.

این نوع از بخارشوی ها در واقع یک دستگاه نظافت کامل در منزل شما به حساب می روند.

 • بخارشوی های دارای مکش (بخارشوی مکش دار):

خرید بخارشو های مکش دار نیز طرفداران خاص خود را دارند. این نوع از بخارشوی ها یک مخزن مخصوص آب تمیز و یک مخزن مخصوص آب کثیفی که از سطوح جمع آوری می شود دارند. طرز کار این بخارشوی ها به گونه ای است که با قدرت مکش خود آب های کثیف را در مخزن مخصوص جمع آوری می کند و دیگر نیازی به استفاده از دستمال و یا حوله برای خشک کردن سطوح نیست.

در هنگام خرید بخارشوی به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

کمپانی های مختلف به دلیل تمایل بالای مردم به خرید بخارشو در صدد تولید بخارشوی هایی با امکانات ویژه تر هستند. در نتیجه انواع و اقسام مختلفی از بخارشوی در بازار موجود است و روز به روز به تعداد آن ها افزوده می شود؛ در نتیجه اگر اطلاعات کافی در مورد آن ها نداشته باشید ممکن است در هنگام خرید آن ها نتوانید انتخاب درستی داشته باشید. ما در این مطلب نکاتی را که در هنگام خرید  بخارشوی باید به آن ها توجه کنید را آورده ایم تا با دانستن آن ها بتوانید بهترین گزینه را انتخاب کنید.

 • سری های بخارشو:

در داخل بهترین بخارشوی ها سری های مختلفی برای مکان های مختلف قرار داده شده است. با استفاده از این سری ها می توانید آلودگی های مختلف در مکان هایی مانند فرش، شیشه، دیوار، مبل، سرامیک، درز و … تمیز کنید.

 • سیستم ضد چکه در بخارشوی:

در برخی از بخارشوی ها خروج بخار با فشار زیاد، ممکن است باعث خارج شدن آب از مخزن بخارشوی شود. در نتیجه کمپانی های تولید کننده بخارشوی ها برای رفع این مشکل سیستمی را تحت عنوان سیستم ضد چکه در داخل آن ها قرار داده اند. البته بسیاری از مدل های بخارشوی ها فاقد این ویژگی هستند، در نتیجه اگر خواهان این ویژگی در بهترین بخارشوی هستید، حتما قبل از خرید بخارشوی از وجود آن مطمئن شوید.

 • تنظیم درجه بخار:

برخی از بخارشوی هایی که توسط کمپانی های مختلف ساخته و به بازار ارائه می شود دارای قابلیت تنظیم میزان بخار هستند. این قابلیت باعث می شود که شما بتوانید مقدار بخار خروجی را با توجه به مکانی که می خواهید نظافت کنید تنظیم کنید. دارا بودن دکمه تنظیم فشار در بهترین بخارشور نکته کلیدی است که توصیه می کنیم حتما به آن توجه کنید.

 • گنجایش بخارشوی:

بهترین بخارشوی های موجود در بازار در گنجایش های مختلفی از جمله ظرفیت های ۳ تا ۳۰۰ لیتر در دسترس شما قرار میگیرند. بر اساس تجربیات مصرف کنندگان، بخارشوی های دارای ظرفیت های پایین تر بهتر از آن هایی هستند که ظرفیت بالاتری دارند. البته  برای استفاده از این بخارشوی ها باید پس از مدتی کار کردن آب به آن اضافه کنید. برخی از کمپانی های در تولید مدل های جدید بخارشوی ها امکان اضافه کردن آب در حین کار با دستگاه را قرار داده اند، در نتیجه بدون متوقف کردن کار خود می توانید مقدار آب مورد نیاز دستگاه را به  آن اضافه کنید.

 • توان بخارشوی:

دانستن مقدار توان بهترین بخارشوی بسیار مهم است چرا که قدرت و کیفیت تولید بخار را مشخص می کند. در واقع توان بین ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ برای مصارف خانگی بسیار مناسب است. مقدار توان در نظر گرفته شده در واقع میزان بخار شدن آب را مشخص می کند. هر چه این توان بالاتر باشد، زمان کمتری برای تبدیل آب درون مخزن به بخار نیاز است.

 • قدرت تولید بخار در بخارشوی:

قدرت تولید بخار در بهترین بخارشوی برای مصارف خانگی در حدود ۲ تا ۵ بار است. ( بار واحد اندازه گیری قدرت تولید بخار است) اعداد بالاتر نشان دهنده قدرت پرتاب بخار بالاتر بخارشوی است.

 • جمع آوری رطوبت:

دمای بالا و فشار در دستگاه های بخارشوی  باعث پاکیزه کردن و رفع آلودگی سطوح مختلف می شود. پس از پاکیزه کردن سطوح سیستمی باید وجود داشته باشد که آب های کثیف حاصل از شستشو را از محل مورد نظر جمع آوری کند. در برخی از بخارشوی ها این عمل با استفاده از حوله انجام می شود. این مدل از بخارشوی ها یک سری دارند که حوله به آن متصل شده و عمل رطوبت زدایی و از بین بردن آلودگی ها را انجام می دهد. اما در نوع دیگر بخارشوی ها سیستمی قرار داده شده است که مکشی را در محل مورد نظر ایجاد می کند و در نتیجه رطوبت موجود را جمع آوری می کند. عموما بخارشوی های دارای قابلیت مکش برای شستشوی فرش، مبل و موکت بسیار مناسب هستند.

 • وزن بخارشوی:

شاید بتوان گفت مهم ترین نکته ای باید در هنگام خرید بهترین بخارشوی به آن توجه کنید وزن آن است. کار کردن با بخارشوی هایی که دارای وزن بالایی هستند به مرور زمان باعث ایجاد ناراحتی در دست و گردن می شود. سعی کنید در هنگام خرید بهترین بخارشوی حتما بخارشوی را در دست گرفته و وزن آن را امتحان کنید.

 • ایمنی در بخارشوی:

همانند تمام لوازم خانگی، بهترین بخارشوی نیز باید از ایمنی بالا برخوردار باشد. حتی می توان گفت بخارشوی، به دلیل دارا بودن بخار با دمای بسیار بالا نیازمند ایمنی بسیار بالاتری است؛ هنگام خرید بخارشوی حتما امکانات ایمنی نظیر قفل مخصوص کودک، سوپاپ قفل کننده درب مخزن بخارشوی و مخزن ضد انفجار آن را چک کنید.

 • قیمت بخارشوی:

در هنگام خرید بهترین بخارشوی این نکته را در نظر بگیرید که بخارشوی های دارای قیمت پایین تر ممکن است باعث ایجاد خطرات جبران ناپذیری شود. در این نوع از بخارشوی ها معمولا اصول ایمنی رعایت نشده است و یا کیفیت کالا بسیار پایین است و ممکن است در طول زمان دچار آسیب شود.

سوالات متداول راهنمای خرید بهترین بخارشوی دلونگی،کنوود

فروش ویژه