خانه تماس با ما مقالات

بهترین دزدگیر های ماشین ( ماجیکار و تصویری ) در سال ۲۰۲۱

بررسی و راهنمای خرید بهترین دزدگیر ماشین 

تمام افرادی که قصد خرید ماشین را دارند، دغدغه خرید بهترین دزدگیر ماشین با امنیت بالا را نیز در سر می پرورانند. نداشتن اطلاعات کافی در مورد خرید بهترین دزدگیر ماشین ممکن است باعث شود تا محصولی که خریداری کرده اید، پس از مدت کمی دچار آسیب و خرابی شود و مشکلات زیادی را برای شما ایجاد نماید. بهترین دزدگیر ماشین هایی که در بازار موجود هستند را ما در بست رویو با بررسی تخصصی هر مدل و قیمت به روز شده آنها را گرد هم آورده ایم تا شما با مقایسه کیفیت و قیمت آنها بهترین دزدگیر ماشین را انتخاب نمایید. 

 

⭐️ معرفی بهترین دزدگیر ماشین های ایرانی و خارجی در سال ۱۴۰۰

 

 

فروش ویژه

بهترین ها

رتبه تصویر عنوان امتیاز موارد بیشتر
1
دزدگیر ماشین هوتای مدل ۱۰۹
دزدگیر ماشین هوتای مدل ۱۰۹

2
دزدگیر ماشین هوتای
دزدگیر ماشین هوتای

3
دزدگیر ماشین پرومیتکس مدل FX-5500
دزدگیر ماشین پرومیتکس مدل FX-5500

4
دزدگیر ماشین کارا مدل SS-P1100
دزدگیر ماشین کارا مدل SS-P1100

5
دزدگیر ماشین وستا مدل GPA-001
دزدگیر ماشین وستا مدل GPA-001

6
دزدگیر ماشین ردبت مدل Steel Mate 8006
دزدگیر ماشین ردبت مدل Steel Mate 8006

7
دزدگیر ماشین ایزیکار مدل Z1
دزدگیر ماشین ایزیکار مدل Z1

8
دزدگیر ماشین مارک جردن
دزدگیر ماشین مارک جردن

9
دزدگیر ماشین تصویری استیل میت رنجر مدل 5164 با گارانتی
دزدگیر ماشین تصویری استیل میت رنجر مدل 5164 با گارانتی

10
دزدگیر ماشین استیل میت st02
دزدگیر ماشین استیل میت st02

بهترین ها

1

دزدگیر ماشین هوتای مدل ۱۰۹

3

دزدگیر ماشین پرومیتکس مدل FX-5500

4

دزدگیر ماشین کارا مدل SS-P1100

5

دزدگیر ماشین وستا مدل GPA-001

6

دزدگیر ماشین ردبت مدل Steel Mate 8006

7

دزدگیر ماشین ایزیکار مدل Z1

8
9

دزدگیر ماشین تصویری استیل میت رنجر مدل 5164 با گارانتی

10

دزدگیر ماشین استیل میت st02


فروش ویژه

فروش ویژه

رتبه محصول

4.9

با پر فروش ترین و بهترین دزدگیر های ماشین آشنا شوید:

با بررسی و خواندن نظرات کاربران در باره انواع مختلف دزدگیر ها میتوانید بهترین و مناسب ترین دزدگیر را برای خود انتخاب کنید و رضایت بیشتری از خرید خود داشته باشید، با ما همراه باشید.

 

 

کدام دزدگیر ماشین برای شما مناسب تر است؟

پیشنهاد ما به افرادی که به پارکینگ اختصاصی برای ماشین خود دسترسی ندارند این است که از بهترین دزدگیر ماشین استفاده کنند که مجهز به سیستم های تصویری هستند و در صورتیکه دارای پارکینگ هستید از ریموت های ساده استفاده کنند. به طور کلی سه نوع دزدگیر متفاوت در بازار موجود هستند:

⭐️ دزدگیر  ماشین ساده

⭐️ دزدگیر ماشین  سیم کارت خور

⭐️ دزدگیر ماشین  تصویری

 

 

 دزدگیرهای ماشین  ساده کدامند؟

دزدگیرهای ماشین ساده، جزو آن دسته از دزدگیرهایی هستند که در بیشتر ماشین ها قرار دارند. این دزدگیر ها ماشین ویژگی های زیادی ندارند و تنها در صورتی که به آن ضربه ای بخورد، صدای آژیر از ماشین بلند خواهد شد، به همین دلیل در صورتی که دور از ماشین خود باشید. ممکن است متوجه صدای آژیر نشوید. به علاوه صدایی که توسط این نوع دزدگیر ماشین پخش خواهد شد دو نوع و در همه انواع آن مشترک است، در نتیجه شما متوجه نخواهید شد که صدا از ماشین شماست یا از ماشینی دیگر. علاوه بر تمام این مواردی که گفته شد، هنگامی که صدای آژیر ماشین شما بلند شود، شما به هیچ وجه متوجه علت بلند شدن صدای آژیر ماشین خود نخواهید شد. این نوع از دزدگیرها  ماشین از انواع دیگر دزدگیر ارزان تر هستند و البته با توجه به قیمت پایین آن از امکانات پایین تری نیز برخوردار هستند. علاوه بر این ممکن است در هنگام خرید بهترین دزدگیر ماشین، ظاهر آن شما را چندان به خرید ترغیب ننماید. اما بسیاری از افراد با توجه به قیمت پایین تر این مدل را انتخاب می کنند.

 

 

 

 بهترین دزدگیر ماشین تصویری کدام است؟

دزدگیرهای ماشین تصویری نیز جزو دزدگیرهای با تکنولوژی پیشرفته و مدرن هستند. این دزدگیر ها ماشین  قادرند تا  کیلومترها فاصله دورتر از ماشین شما را پاسخگو باشند. در این دزدگیرها  ماشین یک مانیتور قرار داده شده است. این مانیتور قابلیت این را دارد که اتفاقاتی که برای ماشین شما رخ می دهد را به نمایش بگذارد. البته این به معنی به نمایش گذاشتن تمام جزئیات نیست. اجازه دهید با یک مثال این موضوع را برای شما روشن تر سازیم: مثلا هنگامی که ضربه ای به ماشین شما می خورد علامتی مانند یک چکش بر روی ماشین شما ایجاد خواهد شد و هنگامی که درب ماشین شما باز شود، علامت باز شدن درب ماشین و هنگامی که کاپوت باز شود، علامت باز شدن درب کاپوت بر روی صفحه مانیتور پدیدار می شود. این ویژگی به شما این امکان را می دهد که از فاصله دورتر از ماشین خود نیز بتوانید دلیل به صدا در آمدن دزدگیر را بفهمید.

ویژگی دیگری که در مورد بهترین دزدگیر ماشین می توانیم عنوان کنیم قابلیت هوشمندی است که برای باز و بسته کردن درب ماشین دارد. این ویژگی بسیار جالب است و هنگامی که شما به ماشین نزدیک می شوید درب ماشین باز شده و هنگامی که از ماشین دور می شوید درب ماشین بسته می شود. حتی در برخی از دزدگیر های تصویری این امکان قرار داده شده است که از راه دور بتوانید داخل ماشین را کنترل کنید و یا در صورت ضعیف شدن باتری ماشین و یا افزایش درجه حرارت ماشین به شما اطلاع دهد.

ویژگی های بسیار زیاد دیگری نیز در این دزدگیرها  ماشین قرار داده شده است که با توجه به وجود هر یک از آن ها قیمت دزدگیر نیز بالاتر خواهد رفت.

 

 

 

 چه بودجه ای را بر ای خرید بهترین دزدگیر  ماشین در نظر بگیریم؟

دزدگیر های ماشین مانند تمام محصولات دیگری که در بازار موجود هستند، هر چند ساعت یکبار تغییر می کند. بهتر است در ابتدا بازه ای از قیمت ها را با توجه به بودجه خود تعیین کنید سپس به بررسی دیگر ویژگی های بهترین دزدگیر ماشین بپردازید.

 

 

 قفل مرکزی خودرو 

وجود قفل مرکزی به این معنی است که هنگامی که شما یکی از درب های خودرویتان را قفل می کنید، سایر درها نیز به طور اتوماتیک قفل می شوند. این ویژگی در اکثر دزدگیر ماشین موجود در بازار قرار داده شده است.

 

 

 تنظیم سنسور حساسیت در دزدگیر ماشین

حساسیت سنسوری هایی که در داخل برخی از بهترین دزدگیر ماشین قرار گرفته دارد قابل کنترل هستند. این سنسورها را می توانید به وسیله دکمه ای بر روی دزدگیر قرار داده شده است کنترل کنید و میزان حساسیت را از کم به زیاد تغییر دهید. این ویژگی به شما این امکان را می دهد که در مکان هایی که رفت و آمد زیادی وجود دارد با کم کردن حساسیت بهترین دزدگیر ماشین از ایجاد صداهای ناشی از رفت و آمدهای متوالی جلوگیری کنید.

 

سوالات متداول بهترین دزدگیر های ماشین ( ماجیکار و تصویری ) در سال ۲۰۲۱

✅ اول از همه لازم است این موضوع را بدانیم که اصولا چیزی در دنیا به عنوان دزدگیر وجود ندارد، تمام سیستم های موجود در دنیا به عنوان آلارم یا همان آژیر، تولید و عرضه می شوند. البته چنانچه خودرو دارای شیشه های نشکن باشه، سیستم هایی در دنیا وجود دارند که به محض ورود سارق به داخل ماشین و شروع به روشن کردن مجرمانه خودرو، درها از داخل قفل می شوند. به طوری که سارق را در داخل خودرو حبس می کنند ولی این مشروط بر این است که شیشه خودروها غیر قابل شکستن یا خارج کردن باشد. پس راجع به آن سیستم صحبتی نداریم اگرچه فقط به آن سیستم می شود گفت دزدگیر. ✅ یاسر ابراهیمی رئیس هیأت مدیره نماینده انحصاری ماجیکار در نشست خبری خود با خبرنگاران گفت: متاسفانه هم اکنون بازار محصولات ایمنی و دزدگیر خودرو در کشور شرایط مناسبی ندارد و برخی برندهای بی کیفیت با قیمت های پایین بازار را قبضه کرده اند،‌ این در شرایطی است که در مواقعی که نیاز به کار کردن دزدگیر باشد،‌ این دستگاه‌ها کارکرد مناسب ندارند. اول اینکه در خرید دزدگیر حتما از شرکت های معتبر ساخت دزدگیر خرید کنید، البته بعضی شرکت ها هم با عوض کردن تنها یک حرف از اسم آن شرکت شروع به تولید جنس تقلبی آن می کنند.

برای ماشین های خارجی دزدگیر هایی مناسب هستند که دارای سیستم تنظیم حساسیت هستند و میتوان آنها را به گوشی موبایل متصل کرد این نوع دزدگیر های هوشمند بیشتر دارای ردیاب هم هستند.

فروش ویژه