خانه تماس با ما

راهنمای خرید بهترین ادکلن مردانه و لیست پر فروش ترین ادوتویلت های مردانه در ایران

خرید ادکلن های برند و مارک مردانه

انتخاب بهترین عطر مردانه که استفاده می کنید بسیار مهم است چرا که عطر شما نشان دهنده شخصت شماست. شروع عطر سازی از اواخر قرن ۱۹ میلادی آغاز شد. از آن زمان تا کنون هزاران عطر به بازار وارد شده است که برخی از آن ها ماندگار شده و برخی از آن ها همان اوایل از رده خارج شدند. در واقع بهترین عطر مردانه نیز همانند لباس می تواند بر روی شخصیت شما تاثیرگذار باشد. از همین رو ما در بست رویو بهتری ادکلن های مردانه مارک و برند را با صفحه بررسی تخصصی هر مدل و قیمت به روز شده آنها گرد هم آورده ایم تا با مقایسه قیمت و کیفیت آنها، بهترین انتخاب را داشته باشید. 

بهترین ها

رتبه تصویر عنوان امتیاز موارد بیشتر
1
ادوتویلت مردانه لالیک مدل Encre Noire
ادوتویلت مردانه لالیک مدل Encre Noire

2
ادوتویلت مردانه جگوار مدل Classic Black
ادوتویلت مردانه جگوار مدل Classic Black

3
عطر مردانه بولگاری مدل Aqva Pour Homme
عطر مردانه بولگاری مدل Aqva Pour Homme

4
ادو تویلت مردانه مارک ژوزف مدل Mine Pour Homme
ادو تویلت مردانه مارک ژوزف مدل Mine Pour Homme

5
ادو تویلت مردانه اورلین مدل Derrick حجم ۱۰۰ میلی لیتر
ادو تویلت مردانه اورلین مدل Derrick حجم ۱۰۰ میلی لیتر

6
ادو تویلت مردانه دیور مدل Sauvage حجم ۱۰۰ میلی لیتر
ادو تویلت مردانه دیور مدل Sauvage حجم ۱۰۰ میلی لیتر

7
ادو تویلت مردانه ژاک بوگارت مدل Silver Scent
ادو تویلت مردانه ژاک بوگارت مدل Silver Scent

8
عطر مردانه ژوپ مدل Homme
عطر مردانه ژوپ مدل Homme

9
ادوتویتل پاکورابن مدل ۱ Million Cologne
ادوتویتل پاکورابن مدل ۱ Million Cologne

10
ادوتویلت کارولینا هررا مدل Chic
ادوتویلت کارولینا هررا مدل Chic

بهترین ها

# 1

ادوتویلت مردانه لالیک مدل Encre Noire

# 2

ادوتویلت مردانه جگوار مدل Classic Black

# 3

عطر مردانه بولگاری مدل Aqva Pour Homme

# 4

ادو تویلت مردانه مارک ژوزف مدل Mine Pour Homme

# 5

ادو تویلت مردانه اورلین مدل Derrick حجم ۱۰۰ میلی لیتر

# 6

ادو تویلت مردانه دیور مدل Sauvage حجم ۱۰۰ میلی لیتر

# 7

ادو تویلت مردانه ژاک بوگارت مدل Silver Scent

# 8
# 9

ادوتویتل پاکورابن مدل ۱ Million Cologne

# 10

ادوتویلت کارولینا هررا مدل Chic


بررسی و راهنمای خرید بهترین عطر های مارک مردانه

برای انتخاب بهترین عطر مردانه مناسب باید علاوه بر سلیقه شخصیتان به فصل استفاده از عطر، موقعیت شغلی و یا اجتماعی، شخصیتتان، روحیه تان و حتی نوع پوستتان توجه کنید.

عطر یا همان پرفیوم در واقع ترکیباتی هستند که در داخل خود دارای اسانس، تثبیت کننده، حلال و ترکیبات معطر هستند. این مواد به دو صورت برای تهیه عطرها به کار می روند یا از طریق منابعی که در طبیعت هستند استخراج می شوند و یا توسط کارخانه جات به طور مصنوعی تولید می شوند.

چهار بوی اصلی در عطرها کاربرد دارد: بوی چوب مناسب برای فصل پاییز، گل مناسب برای فصل بهار، خنک مناسب برای فصل تابستان و خاورمیانه ای مناسب برای فصل زمستان. تمام عطرهایی که در بازار می بینید چه از نوع تقلبی و چه از نوع اصلی ترکیبی از این رایحه ها هستند.

 دسته بندی عطرها بر اساس ماندگاری

عموما همه افراد به دنبال بهترین عطر مردانه هستند که ماندگاری و پخش بوی بالایی داشته باشد. اما در خرید بهترین عطر مردانه باید این نکته را در نظر داشته باشید که هرچه پخش بوی یک عطر بیشتر باشد ماندگاری آن کمتر می شود. در جدول زیر می توانید این موضوع را بهتر درک کنید.

ترتیب عطرها بر اساس میزان الکل (زیاد به کم) ترتیب عطرها بر اساس پخش بو (بیشتر به کمتر) ترتیب عطرها بر اساس ماندگاری (بیشتر به کمتر)
ادکلن ادکلن پرفیوم
ادوتویلت ادوتویلت ادوپرفیوم
ادوپرفیوم ادوپرفیوم ادوتویلت
پرفیوم پرفیوم ادکلن

البته برخی از عطر فروشان برای اینکه خریداران عطر تقلبی را از عطر اصلی تشخیص ندهند میزان درصد الکل عطر را کمتر می کنند تا ماندگاری آن بیشتر شود، در صورتیکه این ماندگاری به دلیل کم بودن میزان الکل است. پس بهتر است عطرهای خود را فروشگاه هایی بخرید که از به آن اطمینان دارید.

پرفیوم ها کدامند؟

در واقع می توان گفت ماندگار ترین، غلیط ترین و گران ترین عطرها همان پرفیوم ها هستند. این نوع عطر از غلظت بین ۱۵ تا ۴۰ درصد برخوردار است و با یک بار استفاده بوی آن را تا چند روز استشمام خواهید کرد.

ادوپرفیوم ها کدامند؟

ادوپرفیوم برای افرادی که نمی توانند با عطرها ارتباط بر قرار کنند بسیار مناسب است. این نوع از عطرها از عصاره های روغنی بسیار کمی که معمولا در حدود ۱۵ تا ۲۰ درصد است تشکیل شده اند در نتیجه تا حدودی سبک هستند. البته ماندگاری این عطر نیز بالاست اما در مقابل پرفیوم ها ماندگاری کمتری دارد و البته از قیمت پایین تری نیز برخوردار هستند.

ادوتویلت ها کدامند؟

ادوتویلت ها نسبت به دو مدل قبلی از ماندگاری پایین تر و در حدود ۳ تا ۴ ساعت برخوردار هستند. این نوع از عطرها عموما دارای اسانس های روغنی کمی هستند و جزو عطرهای ملایم و سبک به حساب می روند. اگر قصد انتخاب بهترین عطر مردانه برای محیط های کاری و جلسات رسمی را دارید ادوتویلت ها می توانند انتخاب مناسبی باشند. این دسته از عطرها به دلیل دارا بودن قیمت مناسب بیشتر مورد توجه عموم قرار می گیرند.

ادکلن ها کدامند؟

و در آخر می توانیم ادکلن ها را به عنوان کم اسانس ترین عطرها نام ببریم. ادکلن ها از دوام بسیار پایین تری برخوردار هستند و آن هم به دلیل درصد بالای الکل آن است. این ادکلن ها برای افرادی که خواهان عطرهای ماندگار هستند مناسب نمی باشد.

اصطلاحات جدید عطر:

افرادی که در زمینه عطر تبحر دارند و یا همواره به دنبال خرید بهترین عطر مردانه و امتجان عطرهای مختلف هستند احتمالا با واژه هایی تحت عنوان دیزاینری، آرتیزان و نیش رو به رو شده اند.

عطرهای دیزاینری، عطرهایی هستند که توسط برندهای معروف و مطابق با سلیقه عموم طراحی و به بازار ارائه می شوند. عطرهای نیش نیز عطرهایی با بوی خاص و طراحی متفاوت هستند که به تعداد محدود و اختصاصی برای افراد خاص و ثروتمند طراحی و تولید می شوند.

عطرهای آرتیزانی نیز در واقع نسخه کوچک شده عطرهای نیش هستند. این نوع از عطرها توسط شرکت هایی که روی فروش آنلاین تمرکز دارند تولید می شود.

رایحه و نت های عطر:

 

رایحه اولیه:

هنگامی که عطری را اسپری می کند، در ابتدا بوی تندی را استشمام خواهید کرد. این بوی استشمام شده در واقع همان نت اولیه است. نت های اولیه در عطرها دارای بوی تندی هستد، در نتیجه نباید بلافاصله بعد از اسپری کردن بهترین عطر مردانه آن را قضاوت کنید. این رایحه به سرعت تبخیر شده و بوی تند آن از بین خواهد رفت. این رایحه عموما بویی مانند بوی میوه های پرتقال، لیمو و یا گیاهان را دارد.

رایحه میانی:

پس از تبخیر رایحه اولیه نوبت به نت ثانویه می رسد. این نت را بلافاصله پس از تبخیر رایحه اولیه احساس خواهید کرد. رایحه ثانویه زمانی در حدود ده دقیقه و یا بیشتر دوام می آورند. این رایحه ها عموما از گل ها، میوه ها و یا ادویه ها نشات گرفته اند.

رایحه پایانی:

رایحه پایانی همان بویی که همراه شما خواهد ماند. اما شاید ۳۰ ثانیه طول بکشد تا این رایحه به مشام شما برسد. این رایحه نیز بویی همانند چوب و یا ادویه ها را دارد.

عطر را بر اساس فصل و موقعیت انتخاب کنید:

تاثیری که بهترین عطر مردانه شما روی طرف مقابلتان می گذارد، غیر قابل باور است. به همین دلیل در انتخاب بهترین عطر مردانه مورد نظرتان دقت کنید. در انتخاب بهترین عطر مردانه مناسب علاوه بر سلیقه شخصی، بهتر است از افرادی که تجربه بیشتری در خرید عطر دارند نیز کمک بگیرید. یکی از فاکتورهای تاثیرگذار در رایحه عطر شما، دمای محیطی است که در آن قرار دارید. در واقع دما بوی عطر شما را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد. همانطور که در فصل تابستان لباس فصل زمستان را نمی پوشید، سعی کنید در مورد استفاده از بهترین عطر مردانه نیز این موضوع را رعایت کنید. فصل بهار زمان استفاده از عطرهای ملایم و شاداب است. با استفاده از این عطرها حس طراوت را در خود افزایش دهید. تابستان فصل استفاده از عطر های غلیط تر است چرا که افزایش درجه حرارت باعث افزایش تبخیر می شود. سعی کنید در این فصل عطری را انتخاب کنید که سرد و شاداب باشد. در فصل پاییز استفاده از نوت های گرم و چوبی بسیار مناسب است. فصل زمستان نیز زمان استفاده از عطرهای خاورمیانه ای است.

 

توصیه هایی برای انتخاب عطر مناسب:

بسیاری از افراد همواره به دنبال بهترین عطر مردانه خاص برای خود هستند. این افراد فکر می کنند که داشتن یک بوی خاص و منحصر به فرد می تواند آن ها را از دیگر افراد متمایز سازد. این باور کاملا غلط است. بهتر است بدانید که هر عطری متناسب با فصل و موقعیت های مختلفی ساخته می شود و اینکه از یک عطر تا آخر عمر استفاده شود کاملا اشتباه است.

برای خرید بهترین عطر مردانه سعی کنید به فروشگاه هایی بروید که معتبر هستند تا عطر تقلبی را به عنوان عطر اصل خریداری نکنید. البته یک راه دیگر برای تشخیص عطر اصل و تقلبی بارکدی است که بر روی آن هک شده است. در سایت منبع عطر بارکد را وارد کرده و چک کنید تا از اصل و یا تقلبی بودن آن مطلع شوید.

عموما عطرهایی که اصل هستند از قیمت بالایی برخوردار هستند. یک بار هزینه برای خرید بهترین عطر مردانه اصل بهتر از چندین بار هزینه برای عطرهای تقلبی و با ماندگاری کم است. قیمت پایین عطر در یک فروشگاه نسبت به فروشگاه های دیگر نشان دهنده تقلبی بودن آن عطر است.

ارتباط با تیم تبلیغات