خانه تماس با ما مقالات

بهترین قلاده سگ در سال 2024 (بررسی و راهنمای خرید)

فروش ویژه

بررسی و راهنمای خرید بهترین قلاده سگ موجود در ایران ( 1403 )

کسانی که سگ دارند برای خرید لوازم و تجهیزات نگهداری یگ مطمعنا به پت شاپ حضوری مراجعه کرده است و با محصولات متنوع و مختلفی مواجه شده‌اید. شاید برای نگهداری گربه و دیگر حیوانات به دنبال قلاده گشت که بیشتر جنبه ظاهری داشته باشد اما برای تهیه قلاده سگ باید خیلی از موارد رو مورد توجه قرار داد. یکی از مهمترین کاربردهای قلاده سگ برای تربیت و آموزش سگ است از همین رو باید متناسب با سگ خود قلاده‌اش را انتخاب کنید. از همین رو ما در بست ریویو بهترین قلاده سگ را با صفحه بررسی تخصصی و همچنین قیمت به روز شده آنها را برای شما آورده‌ایم تا شما با مقایسه کیفیت و قیمت آنها بهترین خرید را داشته باشید. 

فروش ویژه

فروش ویژه

 

ضرورت خرید قلاده سگ، چرا باید از انواع قلاده برای سگ استفاده کنیم؟

 

ممکن است فکر کنید قلاده سگ وسیله ای تزئینی است و عملکردی ندارد اما بهتر است بدانید که قلاده صرفا عملکرد تزئینی را ندارد بلکه  ابزاری برای آموزش سگ ها است، زیرا شما می توانید به توله سگ آموزش های لازم را داده و مطابق خواسته خود او را تربیت کنید. برای افزایش ایمنی سگ ها می توانید از این وسیله نیز استفاده کنید، زیرا سگهای بازیگوش می توانند در فضای باز هیجان زده شوند و شما قادر به کنترل آنها نخواهید بود و راهی برای فرار وجود ندارد.

 

علاوه بر موارد مثبت فوق، قلاده سگ نکته مثبت دیگری نیز دارد، بدین صورت که با نوشتن آدرس یا شماره تماس به روی قلاده، اگر سگ شما گم شود، می توانید امیدوار باشید که یابنده آن را به شما منتقل کند. پس از دانستن نکات مثبت استفاده از قلاده سگ، با ما همراه باشید تا نکات خرید یک قلاده را بخوانید.

 

نکاتی برای خرید قلاده سگ که باید آنها را رعایت کنیم:

با ما همراه باشید:

 

قلاده های سگ بسته به نوع مواد و کاربرد آنها اشکال مختلفی دارند که باید قبل از خرید از آنها آگاهی داشته باشید. در اینجا چند نکته برای کمک به شما در خرید قلاده سگ آورده شده است:

 

قبل از خرید قلاده سگ، باید دور گردن سگ خود را اندازه بگیرید تا بتوانید اندازه مناسب را خریداری کنید. هنگام اندازه گیری، ناحیه ای که قلاده در آن قرار می گیرد باید اندازه گیری شود و باید فاصله ای به اندازه دو انگشت بین متر و گردن سگ ایجاد کنید.

 

انواع قلاده سگ که شما میتوانید از آنها استفاده نمایید:

قلاده سگ ها در هر دو سبک شانه ای و گردنی در دسترس هستند. قلاده شانه ای مانند یک جلیقه است و سگ در آن آزادی بیشتری دارد و به گردن سگ فشار وارد نمی کند، در حالی که قلاده گردنی دور گردن سگ قرار می گیرد و شما کنترل بیشتری بر سگ دارید. قلاده گردنی ارزان تر و قیمت مناسب تری دارد و همچنین بستن آن راحت تر و برای آموزش و تربیت توله سگها کاربردی تر است. قلاده شانه ای بیشتر برای سگهای آرام و آموزش دیده استفاده می شود و قیمت بالاتری دارند.

 

 

قلاده های گردنی برای سگ ها نیز می تواند به اشکال مختلفی باشد که هرکدام کاربردهای متفاوتی دارند. از قلاده خفتی برای آموزش سگ استفاده می شود، بنابراین هر بار که او اشتباهی انجام دهد، قلاده محکم می شود. قلاده ضد پارس که به صورت الکتریکی کار می کند و با لرزش های ناشی از صدای پارس،به ناحیه گردن سگ را شوک الکتریکی وارد می کند و چون برای سگ ناخوشایند است، دیگر پارس نمی کند. قلاده زنجیری بسیار بادوام است و ظاهری خشن به سگ می دهد و همچنین چون کثیف نمی شود نیاز به تمیز کردن ندارد. قلاده چرمی یک انتخاب شیک است که از مقاومت بالایی نیز برخوردار است، هنگام خرید به خاطر داشته باشید که چرم طبیعی دارای مقاومت است و چرم مصنوعی به سرعت کیفیت خود را از دست می دهد و خراب می شود. قلاده های شبرنگ برای پیاده روی شبانه مناسب است زیرا رانندگان و رهگذران به راحتی سگ شما را می بینند. قلاده های پلاستیکی نیز بسیار ارزان هستند البته ماندگاری ندارند و خیلی زود بو میگیرند و به هیچ وجه انتخاب مناسبی برای خرید نیستند.

 

نکته: اگر می خواهید قلاده سگ برای توله سگ خود بخرید، طرحی را انتخاب کنید که بتواند اندازه آن را افزایش دهد تا خرید به صرفه ای داشته باشید.

 

 

فروش ویژه