خانه تماس با ما مقالات

فروش ویژه

بهترین لیبل پرینتر در ایران ( بررسی لیبل پرینتر ها )

معرفی بهترین لیبل پرینتر های موجود در بازار ایران 

 

یکی از ابزار آلاتی که باید در هر اداره یا دستگاه دولتی و خصوصی باشد، دستگاه لیبل زن یا پرینتر است. البته از این دستگاه می‌توان برای برچسب زدن به مدارک کاری و مهم استفاده کرد. همچنین برخی افراد، از این دستگاه در خانه برای لیبل زدن و دسته‌ بندی وسایل آشپزخانه یا انباری نیز استفاده می‌کنند. 
 
با توجه به گشترش استارتاپ‌های اینترنتی، استفاده از دستگاه لیبل زن و بارکد خوان با استقبال بی‌نظیری مواجه شده و به همین دلیل صاحبان این نوع کسب و کار، به دنبال خرید بهترین نوع آن‌ها هستند. عملکرد کلی دستگاه لیبل زن، مانند دستگاه چاپ معمولی بوده؛ ولی با یک تفاوت اساسی همراه است. لیبل مورد نظر صاحبان کسب و کار با توجه به نوع محصولی که در آن شرکت تولید خواهد شد، چاپ شده و سپس به محصول مورد نظر لیبل زده خواهد شد.
 
 
 
تعمیرات انواع لیبل پرینتر
 
 
 

 دستگاه لیبل و انواع آن

 
دستگاه لیبل زن در حالت کلی به چند دسته تقسیم ‌بندی شده و افراد هنگام خرید باید با توجه به کاربردی که از دستگاه انتظار دارند، مدل مورد نظر را بخرند. اما اصلی‌ترین تقسیم ‌بندی دستگاه لیبل براساس نوع تکنولوژی به کار رفته در آن، عبارت هستند از:
 
  • دستگاه لیبل TT
 
افراد اگر به دنبال خرید یک دستگاه لیبل زن جهت انجام چاپ لیبل‌های با کیفیت هستند، حتما این نوع از دستگاه را مد نظر خود داشته باشند. مدل رومیزی آن، ارزان‌تر بوده و در عین حال جهت چاپ برچسب‌های با حجم کم و متوسط، بسیار مناسب خواهد بود.
 
  • دستگاه لیبل براساس تونر
 
در این نوع دستگاه تونر خشک، جایگزین جوهر شده و در نیتیجه امکان چاپ رنگ سفید را در کنار CMYK، به شخص مصرف‌کننده خواهد داد. از دستگاه لیبل براساس تونر، بیش‌تر در مصارف خانگی یا محل کار می‌توان استفاده کرد. همچنین چاپ لیبل به واسطه استفاده از این دستگاه، سرعت بالایی دارد. 
 
  • دستگاه لیبل DT
 
این مدل از دستگاه لیبل به لیبل زن‌های انتقال حرارتی، بسیار شباهت داشته ولی تنها تفاوت بزرگ آن در عدم استفاده از ریبون جوهر، در آن است. مقرون به صرفه بودن و همچنین کار کردن آسان با آن، از مهم‌ترین مزیت‌های استفاده و خرید این نوع دستگاه لیبل بوده و یکی از مهم‌ترین عیب‌های آن عدم استفاده طولانی مدت یا به عبارتی عمر کوتاه آن، است.
 
  • دستگاه لیبل جوهر فشان
 
هنگام چاپ لیبل‌های پیشرفته برای آن دسته از محصولاتی که از رنگ‌های تند و روشن باید استفاده شود، این دستگاه بسیار مناسب است. وضوح چاپ بالا در کنار ارائه برچسب‌هایی با دوام، مهم‌ترین مزیت استفاده از این نوع دستگاه‌ها هستند.
 

 

 بهترین و مهم‌ترین برند‌های تولید‌کننده لیبل در جهان

 
وجود دستگاه لیبل زن یا پرینتر در یک فروشگاه یا رستوران، منجر به جلب رضایت مشتری و اعتماد او خواهد شد. بنابراین امروزه تقریبا در تمام فروشگاه‌ها نمونه‌ای از این نوع دستگاه‌ها وجود دارند. این دستگاه‌ها، معمولا رومیزی بوده و فضای کمی از میز را اشغال خواهند کرد.
با توجه به استقبال گسترده از این مدل دستگاه‌ها، شرکت‌های بزرگی در جهان جهت تولید آن اقدام نموده‌اند. از مهم‌ترین و برترین دستگاه‌های لیبل زن یا پرینتر، می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:
 
❇️ دستگاه لیبل زن برند بیکسولون
 
❇️ دستگاه لیبل پرینتر برند میوا
 
❇️ دستگاه لیبل زن برند زبرا
 
❇️ دستگاه لیبل پرینتر برند دایمو
 
❇️ دستگاه لیبل زن برادر
 
❇️ دستگاه لیبل زن تی اس سی
 
 
 
برای تعمیر انواع پرینتر کارت ، تعمیر لیبیل پرینتر و بارکدخوان تماس بگیرید : 021 88314565 
 
 

 مهم‌ترین نکات مورد توجه هنگام خرید دستگاه لیبل زن

 
افراد در صورت رعایت نکات مهم هنگام انتخاب لیبل زن یا پرینتر، می‌توانند خریدی موفق و با کیفیت داشته باشند. از جمله نکات مورد توجه زمان انتخاب و خرید، شامل موارد زیر خواهند بود:
 
 

 عمر و ماندگاری لیبل ها

 
با توجه به نوع محصولی که قرار است لیبل دار شود یا از چه نوع لیبلی باید استفاده کرد، محل نگهداری آن در یک جای مرطوب مانند فریزر آشپزخانه یا محل خشک است. همه این موارد در هنگام انتخاب دستگاه جهت چاپ یک لیبل با دوام مهم خواهند بود.
 
 

 چگونگی چسباندن لیبل‌ها بر روی محصول

 
نحوه اتصال لیبل‌ها روی محصول، نکته مهمی در خرید است. اگر به دنبال دستگاهی هستید که لیبل‌ها را با دست بر روی محصول بچسبانید، تقریبا همه دستگاه‌های لیبل زن موجود در بازار برای انجام چنین کاری مناسب هستند. اما اگر به دنبال دستگاه لیبل زنی هستید که به صورت اتوماتیک لیبل را بر روی محصول بچسابند؛ باید به سراغ دستگاهی بروید که قابلیت رول گرد شدن را برای ایجاد برشی مناسب داشته باشد. در این صورت خیال خریدار از بابت اتوماتیک چسباندن لیبل‌ها بر روی محصول راحت خواهد بود.
 
 

 میزان سرعت چاپ لیبل ( لیبل پرینتر )

 
سرعت چاپ لیبل در دستگاه‌های مختلف متفاوت بوده؛ به همین دلیل در زمان خرید باید متناسب با حجم کار چاپ لیبل دقت کرد تا بر طبق تعداد لیبل‌های چاپ شده در یک ساعت، دستگاه مناسب‌تر انتخاب شود.
 
 

 اندازه یک لیبل زن یا ( لیبل پرینتر )

 
به طور معمول دستگاه‌های لیبل زن، برچسب‌هایی با اندازه ۸۰ تا ۱۲۰ میلی‌متر را پشتیبانی خواهند کرد. بنابراین اگر این اندازه از لیبل، مد نظر خریدار است؛ بهتر است برای خرید دستگاه اقدام کند.
 
 
 
 

 پوشش میزان هزینه چاپ در صورت خرید دستگاه

 
برخی بر این تصور هستند که خرید یک دستگاه گران لیبل زن یا پرینتر، تمام هزینه مرتبط با چاپ را پوشش خواهد داد. این جمله همیشه درست نخواهد بود؛ بنابراین قبل از خرید چاپگر، این مسئله را باید با نکته سنجی بسیار مورد توجه قرار دهند تا بهترین دستگاه را انتخاب کنند.
در این مطلب تمامی برند‌های برتر تولید کننده لیبل پیرنتر در ایران را بررسی کردیم. اما با توجه به گذر زمان و استفاده از این دستگاه‌ها، ممکن است دچار خرابی در قطعات شوند. اگر شما هم به دنبال راهکاری برای تعمیر فوری این دستگاه هستید، با ما در نمایندگی پیکسل تماس بگیرید. 
 

نظرات مشتری

فروش ویژه

فروش ویژه

فروش ویژه