خانه تماس با ما مقالات

بهترین یخچال فریزر ساید بای ساید و راهنمای خرید بهترین برند های بخچال فریزر

خرید بهترین یخچال فریزر ساید بای ساید ایرانی و خارجی در سال ۱۴۰۰

امروزه خرید بهترین مدل یخچال فریزر ساید بای ساید به یکی از المان های اصلی برای هر آشپزخانه ای تبدیل شده است. اما خرید یخچال فریزری از چه نوع برای شما و آشپزخانه شما مناسب است؟ تنوع محصولات موجود در بازار لوازم خانگی قطعا شما را گیج خواهد کرد. احتمالا شما نیز در هنگام خرید ساید بای ساید به این فکر می افتید که کدام مدل و یا برند می تواند برای شما بهترین گزینه باشد. شما می توانید با خواندن این مطلب از کلیه خصوصیات مربوط به بهترین مدل یخچال ساید بای ساید پر طرفدار موجود در بازار اطلاعات کاملی به دست آورید.

 

⭐️ معرفی بهترین یخچال فریزر های ساید بای ساید همراه با مشخصات و لینک خرید 
 

فروش ویژه

بهترین ها

رتبه تصویر عنوان امتیاز موارد بیشتر
1
یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ مدل G26
یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ مدل G26

2
یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی مدل MDN73
یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی مدل MDN73

3
یخچال و فریزر ساید بای ساید بوش مدل KAD80A104
یخچال و فریزر ساید بای ساید بوش مدل KAD80A104

4
یخچال فریزر سامسونگ مدل FSR12
یخچال فریزر سامسونگ مدل FSR12

5
یخچال فریزر ساید بای ساید اسنوا مدل S8-2321SW
یخچال فریزر ساید بای ساید اسنوا مدل S8-2321SW

6
یخچال فریزر ساید بای ساید دوو مدل D2S-0034SS
یخچال فریزر ساید بای ساید دوو مدل D2S-0034SS

7
یخچال فریزر بوش مدل KAG90AI204
یخچال فریزر بوش مدل KAG90AI204

8
یخچال فریز ساید بای ساید هایر مدل Haier HRF-522WS6
یخچال فریز ساید بای ساید هایر مدل Haier HRF-522WS6

9
یخچال فریزر ساید بای ساید الجی مدل j247
یخچال فریزر ساید بای ساید الجی مدل j247

10
یخچال فریزر ساید بای ساید الجی مدل x247 اینستاوویو
یخچال فریزر ساید بای ساید الجی مدل x247 اینستاوویو

بهترین ها

1

یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ مدل G26

2

یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی مدل MDN73

3

یخچال و فریزر ساید بای ساید بوش مدل KAD80A104

4

یخچال فریزر سامسونگ مدل FSR12

5

یخچال فریزر ساید بای ساید اسنوا مدل S8-2321SW

6

یخچال فریزر ساید بای ساید دوو مدل D2S-0034SS

7

یخچال فریزر بوش مدل KAG90AI204

8

یخچال فریز ساید بای ساید هایر مدل Haier HRF-522WS6

9

یخچال فریزر ساید بای ساید الجی مدل j247

10

یخچال فریزر ساید بای ساید الجی مدل x247 اینستاوویو


فروش ویژه

فروش ویژه

رتبه محصول

4.9

بررسی و راهنمای خرید بهترین بخچال فریزر های ساید بای ساید در بازار 

در واقع یخچال فریزرها در رده ها و کلاس های مختلفی در بازار موجود هستند. اختلاف قیمت این رده های یخچال فریزر بسیار متفاوت است. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین مارک یخچال ساید بای ساید که طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده، آشنا کنیم و لیستی از بهترین مدل یخچال فریزر ساید بای ساید  و پر طرفدارترین این رده از یخچال ساید بای ساید  را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید...

 

 

برای خرید بهترین مدل یخچال فریزر ساید بای ساید با ما همراه باشید ، یخچال فریزر ساید بای ساید یا به صورت عامیانه تر یخچال ساید بای ساید با زیبایی فوق العاده ای که دارند، جزو گزینه های پر طرفدار در بین دیگر کلاس های یخچال فریزر هستند. شاید شما نیز به هنگام وارد شدن به یک فروشگاه با دیدن یخچال های ساید بای ساید اول به سراغ آن ها بروید. تعداد بسیار زیادی از افراد به دلیل زیبایی یخچال ساید را انتخاب می کنند. اما گروهی هم هستند که فضای کافی برای قرار دادن یخچال فریزر های بزرگ و قرار دادن یخچال و فریزر به صورت جداگانه در آشپزخانه خود ندارند، بنابراین به ناچار به سراغ یخچال ساید بای ساید می روند. حال باید دقت شود که برای خرید یخچال فریزر و خرید ساید بای ساید و همچنین برای انتخاب بهترین مدل یخچال ساید بای ساید ، نیاز به یک مشاور دارید ، مطلبی که در ادامه آمده است چگونگی خرید بهترین مدل یخچال فریزر ساید بای ساید را به شما توضیح می دهد .

 قبل از اقدام به خرید بهترین مدل یخچال فریزر  ساید بای ساید بودجه خود را مشخص کنید…

اولین نکته ای که در هنگام خرید بهترین مدل یخچال فریزر  ساید بای ساید می تواند به شما کمک کند، مشخص کردن بودجه مورد نظرتان است. تعیین بودجه به شما کمک می کند تا دیگر به سراغ یخچال های با قیمت بالاتر نروید و با این کار می توانید بسیاری از گزینه ها را از لیست خود حذف کنید.

 برای خرید یخچال فریزر چه ظرفیتی برای خانواده ما مناسب است؟

اگر دارای خانواده پر جمعیتی هستید، پیشنهاد می کنیم که از یخچال فریزر ساید با ظرفیت بالاتر استفاده کنید. یخچال فریزر ساید علیرغم دارا بودن زیبایی فوق العاده، ظرفیت کمتری نسبت به دیگر یخچال ها دارند. عموما برای خانواده ای که دارای جمعیت کم مثلا دو نفر هستند، ظرفیت ۱۶۰ و یا ۲۰۰ مناسب می باشد. شما می توانید برای در نظر گرفتن ظرفیت مناسب جمعیت خانواده خود به ازای هر نفر ۲۰۰ لیتر به این ظرفیت اضافه کنید و به راحتی یخچال مناسب را انتخاب کنید. البته این را هم عنوان کنیم که اگر جزو افرادی هستید که سبزیجات بیشتری مصرف می کنید بهتر است به دنبال یخچال هایی با ظرفیت بالا باشید. یخچال های با ظرفیت پایین شما را مجبور می کنند تا زود به زود به خرید بروید. پس در انتخاب بهترین مدل یخچال ساید بای ساید و خرید یخچال فریزر توجه به ظرفیت بسیار اهمیت دارد .

 اهمیت فضای داخلی در خرید ساید بای ساید

در هنگام خرید بهترین مدل یخچال ساید بای ساید حتما به فضای داخلی آن توجه داشته باشید. در داخل یخچال وجود طبقاتی که دارای قابلیت تنظیم ارتفاع نیز باشند یک حسن می باشد. همچنین در بعضی از یخچال و فریزرها طبقاتی با اندازه های مختلف برای قرار دادن لوازم مختلف قرار داده شده است. دری که بر روی یخچال در نظر گرفته شده، عموما دارای طبقاتی برای قرار دادن شیشه های مختلف می باشد و به این صورت به داخل یخچال نظم می بخشد. دقت داشته باشید که در یخچال های دارای یخساز و آبسرد کن بخشی از فضای داخلی یخچال  فریزر اشغال خواهد شد. پس در خرید بهترین مدل یخچال فریزر ساید بای ساید اگر فضای داخلی برایتان اهمیت دارد ، هیچ شکی به دلتان راه ندهید و مطابق میلتان خرید یخچال فریزر و خرید ساید بای ساید مورد نظرتان را انجام دهید .

 بدنه در بهترین مدل یخچال ساید بای ساید

 برای خرید بهترین مدل یخچال فریزر ساید بای ساید جنس و رنگ بدنه قطعا برای شما اهمیت خواهد داشت . بر روی بدنه یخچال های ساید برای استفاده آسان تر ۲،۳ و گاهی ۴ عدد در قرار داده شده، البته وجود این درها علاوه بر راحتی باعث زیبایی بیشتر یخچال فریزر نیز می شود. در خانواده های پر جمعیت که عموما به تعداد دفعات بیشتری در یخچال باز و بسته می شود، ترجیح بر این است که یخچال هایی را انتخاب کنند که دارای بار خانوادگی هستند. چک کردن لاستیک های دور در را نیز در هنگام خریدبهترین مدل یخچال ساید بای ساید فراموش نکنید و مطمئن شوید که چسبندگی کافی را داشته باشند؛ در غیر اینصورت جزو اولین بخش هایی است که باید آنرا تعمیر کنید.

در برخی از یخچال و فریزرها به منظور زیبایی بیشتر چراغ های LED قرار داده شده که به آن جلوه خاصی می بخشد.

 ظاهر در خرید یخچال فریزر ساید بای ساید

یخچال فریزرها عموما در سه رنگ استیل، تیتانیوم و سفید ارائه می شوند. البته بعضی از برندها رنگ های دیگری مانند مشکی، قرمز، صورتی و … را نیز در لیست محصولات خود قرار داده اند و شما می توانید متناسب با آشپزخانه خود آن را انتخاب کنید. بعد از انتخاب رنگ مورد نظر بهتر است از ضد ضربه بود و ضد لک بودن رنگ یخچال مورد نظرتان نیز مطمئن شوید. یخچال هایی که اثر انگشت بر رویشان باقی می ماند، یخچال های مناسبی به نظر نمی رسند. توجه شود انتخاب رنگ در خرید بهترین مدل یخچال فریزر ساید بای ساید بسیار اهمیت دارد و خوب که در هنگام خرید یخچال فریزر و خرید ساید بای ساید به آن توجه شود چرا که بخشی از نمای آشپزخانه شما را تشکیل می دهد .

 

 

 

 اهمیت میزان مصرف انرژی در انتخاب بهترین مدل یخچال ساید

⭐️ و اما مهمترین بخش که در هنگام خرید ساید بای ساید باید به آن توجه کنید میزان مصرف انرژی آن است. میزان مصرف انرژی در یخچال و فریزر ها نیز عامل دیگری است که بر روی قیمت بسیار تاثیر گذار است. یخچال هایی که میزان مصرف انرژی کمتری دارند عموما دارای قیمت بالاتری هستند , یخچال فریزرهایی که دارای مصرف انرژی بالاتری هستند، برق بیشتری مصرف می کنند. عموما این نوع از یخچال ها قیمت پایین تری نسبت به یخچال فریزرهای دارای مصرف انرژی کم هستند، دارند.

⭐️ کمپانی های مختلف به منظور صرفه جویی در مصرف انرژی در بعضی یخچال فریزرهای جدید خود سیستمی به نام برفک آبکن خودکار قرار داده شده است. این سیستم در مواقع لزوم برفک ها را آب خواهد کرد و در نتیجه باعث کاهش چشم گیر مصرف انرژی خواهد شد.

⭐️ همچنین وجود آبسردکن و یا بار باعث می شود تا مجبور نشوید، آن را در طول روز و به تعداد دفعات زیاد باز و بسته کنید. باز کردن بیش از اندازه در یخچال باعث هدر رفتن انرژی خواهد شد.

⭐️ این نکته را فراموش نکنید اگر در هنگام خرید ساید بای ساید ارزان تری را انتخاب می کنید که دارای مصرف انرژی بالایی است، مجبور می شوید بهای زیادی را بابت مصرف برق در طول مدت استفاده پرداخت کنید. پس در هنگام خرید بهترین مدل یخچال فریزر ساید بای ساید میزان مصرف انرژی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است چرا که شما می خواهید بابت انرژی مصرفی هزینه پرداخت کنید .

⭐️ نکته دیگر در مورد انرژی مصرفی در یخچال و فریزرهای ساید بای ساید برچسب روی آن ها است. این برچسب حاوی اطلاعات مورد نیاز برای محصول شماست و به شما اطلاعاتی را در مورد مصرف برق، آب و میزان صدای دستگاه می دهد. بر روی این برچسب حروف A تا G قرار داده شده است که حرف A نشان دهند مصرف حداقل و حرف G نشان دهنده مصرف حداکثر برق می باشد.

سوالات متداول بهترین یخچال فریزر ساید بای ساید و راهنمای خرید بهترین برند های بخچال فریزر

✅ اندازه استاندارد یخچال ساید بای ساید ⭐️ در واقع برای یخچال های ساید بای ساید ، ابعاد استانداردی در نظر گرفته شده است که از این ابعاد می توان به یک یخچال ساید بای ساید با ابعاد استاندارد عرض 90 تا 92 سانتی متر و ارتفاع 175 تا 180 سانتی متر اشاره کرد ، البته از لحاظ عمقی هم 75 تا 85 سانتی متر باید عمق داشته باشد ، البته عمق یخچال ها براساس ظرفیت یخچال متفاوت است .

✅ قیمت موتور یخچال کمپرسور کمپرسور یخچال یا موتور یخچال یک کالای خارجی و وارداتی می باشد. به این صورت که قیمت کمپرسور یخچال ارتباط مستقیم با نرخ روز ارز دارد. ⭐️ قیمت موتور دانفوس +۱/۴ ۸۵۰۰۰۰ ⭐️ قیمت موتور دانفوس ۱/۴ ۷۵۰۰۰۰ ⭐️ قیمت موتور هایتک +۱/۴ ۷۹۰۰۰۰ قیمت موتور هایتک ۱/۴ ۷۲۰۰۰۰

⭐️ یخچال های ساید از دو موتور مجزا تشکیل شده اند که قابلیت تنظیم دما را نیز دارند

فروش ویژه