خانه تماس با ما مقالات

بهترین پنکه ایستاده به همراه معرفی انواع مدلهای سال 2022 (قیمت به روز شده)

بررسی و راهنمای خرید بهترین پنکه ایستاده با معرفی مدل‌های موجود در ایران ( 1401 )

یکی از از مدل‌های پنکه موجود در بازار، پنکه ایستاده است که در انواع برندهای مختلف موجود می باشد. برای هر خانه‌ای به نظرم یک پنکه ایستاده ضروری به نظر می رسد. اما اینکه شما بتوانید بهترین پنکه ایستاده را بین این همه مدل و برند مختلف پیدا کنید که هم از لحاظ قیمتی و هم از لحاظ کیفیت آن اطمینان خاطر داشته باشید یکی از مواردی است که نیازمند داشتن اطاعات کافی و همچنین وقت بیشتر برای انتخاب بهترین پنکه ایستاده است. از همین رو ما در بست ریویو، بهترین پنکه های ایستاده موجود در بازار را با بررسی تخصصی و قیمت به روز شده برای شما آورده ایم تا شما با مقایسه کیفیت و قیمت آنها، بهترین خرید را داشته باشید. 

⭐️ بهترین مارک‌ها و برندهای پنکه ایستاده

 

فروش ویژه

بهترین ها

رتبه تصویر عنوان امتیاز موارد بیشتر
1
پنکه ایستاده پارس خزر مدل ۴۰۱۰
پنکه ایستاده پارس خزر مدل ۴۰۱۰

2
پنکه ایستاده پارس خزر مدل FSR-SHIBA
پنکه ایستاده پارس خزر مدل FSR-SHIBA

3
پنکه ایستاده فلر مدل EF5511
پنکه ایستاده فلر مدل EF5511

4
پنکه ایستاده میدیا مدل FS40-7ARB
پنکه ایستاده میدیا مدل FS40-7ARB

5
پنکه ایستاده ساپر مدل SAC-350R
پنکه ایستاده ساپر مدل SAC-350R

6
پنکه ایستاده متئو مدل MEF 40
پنکه ایستاده متئو مدل MEF 40

7
پنکه ایستاده فکر مدل VC20s
پنکه ایستاده فکر مدل VC20s

8
پنکه ایستاده مگامکس مدل MSF_8600R
پنکه ایستاده مگامکس مدل MSF_8600R

بهترین ها

1

پنکه ایستاده پارس خزر مدل ۴۰۱۰

2

پنکه ایستاده پارس خزر مدل FSR-SHIBA

3

پنکه ایستاده فلر مدل EF5511

4

پنکه ایستاده میدیا مدل FS40-7ARB

5

پنکه ایستاده ساپر مدل SAC-350R

6

پنکه ایستاده متئو مدل MEF 40

7

پنکه ایستاده فکر مدل VC20s

8

پنکه ایستاده مگامکس مدل MSF_8600R


فروش ویژه

فروش ویژه

رتبه محصول

4.8

 

نکات مهم که هنگام خرید بهترین پنکه ایستاده باید مورد توجه قرار دهید! 

با ما همراه باشید:

 

بهترین مارک پنکه‌های ایستاده ایرانی و خارجی  در بازار ایران که یکی از لوازم خانگی کارآمد و بهینه برای خنک کردن محیط خانه و اتاق های کوچک به شمار می‌رود. از مزیت‌های استفاده از پنکه ایستاده ، قابلیت حمل آسان این دسته از محصولات پنکه می‌باشد؛ به صورتیکه که استفاده کننده پنکه خود را به راحتی از اتاقی به اتاقی دیگری ببرید.
 
اگر قصد خرید پنکه ایستاده مناسب را دارید ولی نمی‌دانید که باید چه مارک و برندی از محصولات پنکه ایستاده را بخرید و سوال‌هایی از قبیل اینکه: پنکه چه مارکی بخرم؟ و یا بهترین مارک پنکه ایستاده کدام است؟ و دیگر سولاتی در این زمینه را دارید، ما قصد داریم تا در این مقاله از بخش لوازم برقی خانگی در بست ریویو به راهنمای خرید و معرفی بهترین پنکه های ایستاده موجود در بازار بپردازیم و آنها را به صورت تخصصی مورد بررسی قرار دهیم، پس با ما همراه باشید.
 
 

 نکات مهمی که باید هنگام خرید پنکه ایستاده در نظر داشته باشید:

پنکه‌های ایستاده تنوع محصول زیادی در بازار دارند. از این رو اگر قصد خرید پنکه ایستاده را دارید که متناسب با نیازهای شما باشد، بهتر است موارد زیر را در نظر داشته باشید:

✅ کاربرد پنکه ایستاده برای شما(کارایی پنکه):

اولین نکته ای که در هنگام خرید پنکه ایستاده باید به آن توجه داشته باشید کارایی آن است. اگر به بازار این محصول سری بزنید، مدل‌های بسیار زیادی از انواع پنکه‌های خانگی را مشاهده می‌کنید که هرکدام دارای کارایی هایی خاص دارند. به همین علت قبل از همه چیز باید مشخص کنید که شما چه کارایی را از پنکه انتظار دارید. اگر قصد دارید از پنکه در خانه استفاده کنید بهتر است از پنکه های ایستاده ای را خریداری نمایید که می توانند محیط های کوچک را به خوبی و به طور یکسان خنک نمایند. کیفیت پره پنکه و همچنین موتور آن تأثیر مستقیمی روی کارایی آن می گذارد.
به طوری که اگر جنس پره پنکه فلزی باشد، شدت پرتاب باد و همچنین باد را افزایش می دهد. پره های پلاستیکی هم در بسیاری از پنکه ها به کار گرفته می شود و نسبت به پره های فلزی از کیفیت پایین تری برخوردار هستند.

✅ تنظیمات پنکه برای کنترل ساده آن:

دومین موردی که در هنگام خرید پنکه ایستاده باید به آن توجه کنید، شیوه کنترل و تنظیم آن است. اغلب پنکه های مدرن امروزی دارای ریموت کنترل برای دستکاری تنظیمات هستند. همچنین وجود نمایشگر دیجیتالی روی بدنه پنکه باعث می شود راحت تر و سریع تر به تنظیمات آن دسترسی پیدا کنید. اغلب پنکه های ایستاده ای که ما در این مقاله به آنها اشاره کرده ایم، دارای نمایشگر دیجیتالی و ریموت کنترل می باشند.
 
 

 

 

✅ میزان صدای پنکه

طبیعی است افرادی که قصد دارند پنکه های خانگی را خریداری کنند به دنبال محصولی باشند که از نظر تولید صدا، صدای کمتری را ایجاد کند. بدین ترتیب در طول کار کردن پنکه دیگر هیچ صدای آزاردهنده‌ای وجود نخواهد داشت و شما می توانید در محیطی آرام و ساکت از هوای خنک تولید شده توسط پنکه لذت ببرید. اغلب پنکه های پیشرفته و مدرنی که در بازار وجود دارند، با وجود موتور قدرتمند صدای بسیار کمی را تولید می کنند. اگر قصد خرید پنکه ایستاده را دارید حتماً باید پنکه هایی را خریداری کنید که کمترین میزان صدا از آنها تولید می شود.
 

✅ جنس بدنه و طراحی پنکه ایستاده:

مورد دیگری که هنگام خرید پنکه باید در نظر داشته باشید، طراحی بدنه و استحکام آن است. بیشتر پنکه های امروزی از بدنه های مستحکمی برخوردار هستند که در برابر لغزش و خوردگی مقاوم می باشد. همچنین کسانی که در خانه خود بچه کوچک یا حیوان خانگی دارند، باید پنکه هایی را خریداری کنند که اطراف پره های آن به خوبی محافظت شده و امکان ورود دست یا اشیای دیگر به داخل پره ها وجود نداشته باشد.
 

✅ حمل و نقل پنکه ایستاده (قابلیت حمل آسان):

پنکه های ایستاده ابعاد بزرگتری را نسبت به پنکه های رومیزی دارند. از این رو در بسیاری از موارد حمل و نقل این پنکه ها بسیار سخت بوده به راحتی نمی‌توان آن را به محلی دیگر جابجا کرد. پیشنهاد می کنیم پنکه هایی را خریداری کنید که از نظر ابعاد و وزن، در سطح مناسبی بوده و برای شما مشکلی ایجاد نمی‌کند.
 
 

✅ قابلت تمیز کردن مدل پنکه ایستاده‌ها:

یکی دیگر از مواردی که خانم های خانه دار نسبت به آن حساسیت زیادی دارند تمیز بودن پره های پنکه است. از آنجایی که چرخیدن پره ها باعث جذب گرد و غبار موجود در هوا می‌شود معمولاً سطح پره پنکه ها پس از مدت کوتاهی کار کردن بسیار کثیف شده و مقدار زیادی گرد و غبار روی آن مشاهده می‌شود. این موضوع می تواند در عملکرد پنکه اختلال ایجاد کرده و گرد و غبار روی پره ها را در محیط منتشر کند. از این رو پیشنهاد می کنیم پنکه ای را خریداری کنید پره های آن به سادگی قابل تمیز کردن بوده و همچنین موتور آن نیز نسبت به ورود گرد و غبار حفاظت شده باشد.
 

✅ گارانتی و خدمات پس از فروش محصول:

اغلب برندهایی که که در ایران اقدام به تولید پنکه های ایستاده کرده‌اند، دارای نمایندگی های زیادی در شهرهای ایران بوده و خدمات پس از فروش مناسبی را به مشتریان ارائه می‌کنند. به همین علت بیشتر پنکه هایی که ما در این مقاله به آنها اشاره کرده ایم ساخت شرکت های ایرانی بوده و خدمات پس از فروش خوبی دارند.
 

 

سوالات متداول بهترین پنکه ایستاده به همراه معرفی انواع مدلهای سال 2022 (قیمت به روز شده)

یکی از مواردی که تاثیر زیادی روی قیمت پنکه‌های ایستاده دارد، ویژگی‌های پنکه ایستاده است. اگر پنکه‌ای که قصد خرید آن را دارید، دارای کنترل از راه دور، صفحه نمایشگر دیجیتال و یا دارای لامپ داخلی است؟ چون در این صورت باید هزینه‌ی بیشتری را نیز پرداخت نمایید.

بسیاری از برندهای ایرانی، پنکه‌های ایستاده تولید کرده و روانه بازار کرده‌اند. از محبوب‌ترین برندهای ایرانی پنکه ایستاده می‌توان به پارس خزر، عرشیا، سانی و طاها اشاره نمود.

فروش ویژه