خانه تماس با ما

بررسی و خرید بهترین پنکه صنعتی با معرفی انواع مدل‌ها (قیمت به روز شده)

 

بررسی و راهنمای خرید بهترین پنکه صنعتی ایرانی و خارجی ( 1400 )

اگر برای محیط‌های کاری و صنعتی به دنبال خرید پنکه هستید، بهترین پیشنهاد پنکه صنعتی است که در مدل‌های مختلف در بازار وجود دارد و قدرت‌های متفاوتی دارند. برای خرید پنکه صنعتی مناسب باید هم از انواع مختلف پنکه‌های صنعتی و مدل‌های آنها اطلاعات کافی داشته باشید و هم از لحاظ کیفیت و قیمت به صرفه باشد، اما چنین چیزی ممکن است وقت زیادی را از شما بگیرد. از همین رو ما در بست ریویو بهترین پنکه‌های صنعتی موجود در بازار را با بررسی تخصصی و همچنین قیمت به روز شده برای شما فراهم آورده‌ایم تا شما با مقایسه کیفیت و قیمت آنها، بهترین انتخاب را داشته باشید.
 
 
⭐️ معرفی بهترین پنکه صنعتی موجود در بازار (بررسی بهترین برندها)

بهترین ها

رتبه تصویر عنوان امتیاز موارد بیشتر
1
بررسی و خرید پنکه صنعتی تایفون مدل F65st
بررسی و خرید پنکه صنعتی تایفون مدل F65st

2
بررسی و خرید پنکه صنعتی مه پاش تایفون مدل 45stre
بررسی و خرید پنکه صنعتی مه پاش تایفون مدل 45stre

3
بررسی و خرید پنکه صنعتی فنگدا مدل FDE-75ST
بررسی و خرید پنکه صنعتی فنگدا مدل FDE-75ST

4
بررسی و خرید پنکه صنعتی تایفون مدل F75st
بررسی و خرید پنکه صنعتی تایفون مدل F75st

5
بررسی و خرید پنکه صنعتی فنگدا مدل FDE-65ST
بررسی و خرید پنکه صنعتی فنگدا مدل FDE-65ST

بهترین ها

# 1

بررسی و خرید پنکه صنعتی تایفون مدل F65st

# 2

بررسی و خرید پنکه صنعتی مه پاش تایفون مدل 45stre

# 3

بررسی و خرید پنکه صنعتی فنگدا مدل FDE-75ST

# 4

بررسی و خرید پنکه صنعتی تایفون مدل F75st

# 5

بررسی و خرید پنکه صنعتی فنگدا مدل FDE-65ST


رتبه محصول

5

بررسی و راهنمای خرید بهترین پنکه صنعتی ایرانی و خارجی

 
در حالی که هر مکان ازهر نظر نیازهای مختلف و متفاوت دارد ، نمی توان انکار کرد که یک پنکه صنعتی می تواند به خنک و راحت نگه داشتن همه کمک کند. هنگامی که در محیط یک محیط صنعتی هستیم ، نیاز به یک فن مضاعف (پنکه صنعتی) دارد زیرا تلاش می کنید یک محیط کاری ایجاد کنید که کارکنان شما هر روز از کار لذت خواهند برد. اینجاست که ما پنکه های صنعتی را در سایت بست ریویو معرفی می کنیم! بیایید نگاهی به برخی از مهمترین جنبه ها بیندازیم تا اطمینان حاصل کنید که طرفدار مناسب برای کار را دارید.
 
قبل از اینکه نحوه انتخاب یک دستگاه مناسب را شروع کنیم ، اولین چیزی که در راهنمای خرید پنکه صنعتی صحبت می کنیم تفاوت بین این نوع پنکه صنعتی با طرفداران مسکونی یا حتی تجاری می باشد. بسیاری از مردم تعجب می کنند که آیا می توانند به سادگی یک پنکه معمولی مسکونی یا تجاری را در محیط صنعتی خود نصب کنند زیرا هزینه آنها کمتر است وبه صرفه است ، اما این به چند دلیل ایده بدی است. برای شروع ، پنکه های صنعتی با تیغه های بزرگتر و قطر بزرگتر ساخته می شوند و همچنین موتورهای قدرتمندتر و حتی مواد مختلف مانند فولاد ، آلومینیوم یا مواد کامپوزیت را بر روی تیغه های پلاستیکی یا چوبی معمولی ارائه می دهند تا به پنکه صنعتی کمک بیشتری در دوام داشته باشد. محیط های صنعتی یا استفاده مداوم از یک پنکه صنعتی مورد نیاز است.

اندازه پنکه صنعتی 

موضوع اندازه هنگام خرید یک پنکه صنعتی ، بزرگترین عاملی است که باید در نظر داشته باشید. در محیط های صنعتی می توانند از قطر 56 اینچ تا 24 فوت فوق العاده بزرگ حرکت کنند ، اما واحدی به این بزرگی فقط در مکانهای بزرگتر تحت شرایط خاص استفاده می گردد. در بیشتر موارد ، 56 اینچ -74 اینچ برای محیط های صنعتی مانند انبارها ، چوب بری ها ، مغازه های تولیدی و سایر محیط های صنعتی اندازه قابل قبولی دارن. هنگام تصمیم گیری در مورد اینکه کدام اندازه برای فضای شما مناسب است ، اندازه محیط کاری ارزش توجه دارد. برای اکثر فضاها ، یک اتاق که کوچکتر از 350 فوت مربع است به یک پنکه صنعتی 52-56 اینچ نیاز دارد در حالی که هر فضایی بیش از 350 فوت مربع باید برای بهترین جریان هوا به 60 اینچ ارتقا یابد. البته این فرض بر این است که شما در هر اتاق با این اندازه فقط یک پنکه صنعتی خواهید داشت. اگر به دنبال افزودن جریان هوای بیشتر به یک امحیط صنعتی هستید ،

عوامل که باید در نظر گرفته شود در خرید پنکه صنعتی

توجه به این نکته ضروری است که اندازه تنها یک فاکتور است که هنگام خرید پنکه صنعتی باید به آن توجه کنید. بیایید چند نکته مهم دیگر را در خرید پنکه صنغتی در نظر بگیریم.
افرادی که در فضا کار می کنند. اگر افراد زیادی در فضا کار می کنند ، ممکن است بخواهید دو یا چند پنکه صنعتی نصب کنید. این امر به این دلیل است که هرچه تعداد افراد بیشتری در یک فضا وجود داشته باشد ، گرمای آن بیشتر می شود. توجه به این نکته ضروری است که پنکه صنعتی جایگزینی برای تهویه مطبوع مناسب نیستند ، بلکه وسیله ای برای انتقال هوای خنک  به بقیه محیط ها است که کارگران در آن حضور دارند.
 
نوع کار در حال انجام. نوع کار در حال اجرا همچنین ممکن است اندازه ، نوع یا تعداد پنکه صنعتی در فضا را در یک محیط صنعتی تعیین کند به عنوان مثال ، اگر کار شامل دود یا گرمای زیادی باشد ، به یک پنکه صنعتی با قدرت بیشتر یا چند پنکه صنعتی در فضا نیاز دارید تا با ماهیت کار هماهنگ شود.
 
نصب پنکه صنعتی پنکه صنعتی طوری طراحی شده اند که هوا را از سقف خارج کرده و آن را به بقیه محیط منتقل می کنند. اگر یک پنکه صنعتی دارای فضای کافی برای کار بین سقف و پنکه نباشد ، گردش هوا را سخت تر می کند. اکثر پنکه های صنعتی روی میله ای نصب شده اند که از سقف تا موتور و تیغه ها گسترش یافته است ، با این حال ، هنگام نگاه به این جنبه ، می خواهید اندازه فضا و نیازهای سرمایشی را در نظر داشته باشید. یک پنکه صنعتی با میله بلندتر می تواند هوا را با یک میله کوتاهتر که تیغه ها را بسیار نزدیک به سقف نگه می دارد ، بر روی یک دیگر بچرخاند.
 
موتور موتورهای پنکه صنعتی صنعتی AC یا DC هستند و تفاوت فاکتور مهمی است که باید در نظر گرفته شود. یک موتور AC یا جریان متناوب مستقیماً به منبع یا دوشاخه متصل می شود که به آن امکان می دهد جریانها را معکوس کند تا جریان بین منبع تغذیه و موتور پنکه صنعتی جریان یابد. جریان مستقیم یا مستقیم به ترانسفورماتور متصل می شود که سپس به منبع تغذیه یا دوشاخه متصل می شود. موتور AC از نظر مصرف انرژی نسبت به موتورهای DC کارآیی کمتری دارد ، به همین دلیل است که بسیاری از مشاغل DC را انتخاب می کنند ، اما اگر دلایل دیگری در تصمیم شما وجود داشته باشد ، یک موتور AC هنوز یک انتخاب قابل اعتماد است به شرطی که شما فقط به دنبال نصب چند دستگاه باشید. پنکه صنعتی به جای چند ده پنکه معمولی.
 
 درجه جریان هوا و CFM.. درجه جریان هوا بر حسب فوت مکعب بر دقیقه یا CFM اندازه گیری می شود. این رقم نشان دهنده حجم یا میزان هوایی است که پنکه صنعتی می تواند در دقیقه حرکت دهد. مهم است که این مورد را در نظر داشته باشید زیرا هر چه فضا بزرگتر باشد ، بازه زمانی کمتر باید باشد تا اطمینان حاصل شود که می تواند هوا را برای گردش مناسب هوا در اطراف حرکت دهد. برای یافتن درجه جریان مناسب هوا برای اندازه فضای خود ، اندازه اتاق را بر حسب فوت مکعب بر CFM پیشنهادی پنکه صنعتی که توسط سازنده مشخص شده تقسیم کنید. شما می خواهید کمتر از 5 دقیقه طول بکشد تا هوا گردش کند تا از داغ شدن و راکد ماندن فضا جلوگیری شود.
سرعت باد. سرعت باد اساساً میزان سرعتی است که یک پنکه صنعتی می تواند هوا را به زمین منتقل کند و این عامل باید در نظر گرفته شود. در حالی که این نیز تا حدی در CFM محاسبه می شود ، شما هنوز هم باید بر اساس منطقه کار آن را در نظر بگیرید.

سوالات متداول بررسی و خرید بهترین پنکه صنعتی با معرفی انواع مدل‌ها (قیمت به روز شده)

فروش ویژه

ارتباط با تیم تبلیغات