خانه تماس با ما مقالات

بهترین کاپشن اسکی و بررسی و برند ها

فروش ویژه

بررسی و راهنمایی بهترین کاپشن های اسکی در سال 2021 

 

اسکی پرطرفدارترین ورزش زمستانی است. انتخاب لباس اسکی مناسب علاوه بر بالا بردن اعتماد به نفس ، راحتی، گرما و توان انعطاف پذیری بیشتری به شما می دهد. انتخاب کاپشن مناسب یکی از ابتدایی ترین قدم ها برای ورود به پیست اسکی است. امروزه کاپشن های اسکی در انواع مختلفی عرضه می شوند و انتخاب کاپشن مناسب بسیار سخت شده است. 

فروش ویژه

فروش ویژه

بهتر است نکات زیر را بهنگام خرید در نظر بگیرید تا به انتخابی مطمئن برسید.

کاپشن های اسکی یکی از ضروری ترین لباس های این ورزش به حساب میاید و به غیر از استفاده از این ورزش شما میتوانید در پیست ها و مناظق برفی هم از این کاپشن ها به عنوان لباسی شیک و فوق العاده گرم استفاده کنید. معمولا مردمی که در نزدیک کوه پایه ها زندگی میکنند برای کرم نگه داشتن و وضعیت آب و هوایی بسیار سرد از کاپشن های اسکی برای گرم نگه داشتن خودشان استفاده میکنند. کاپشن های اسکی معمولا از مقاومت بالایی برخوردار هستند و به همین دلیل میتوان تا سال ها از آنها استفاده کرد.

 

 گرمای مناسب کاپشن های اسکی 

کاپشن های اسکی با کیفیت، عمدتا دو لایه گرمایشی دارند. لایه رویی که عایقی مناسب در برابر برودت هواست و لایه داخلی که از خروج حرارت بدن شما جلوگیری می کند. این دو لایه اغلب از جنس پلیمرهای مصنوعی و پر هستند.

 

 

 قابلیت ضد آب بودن و محافظت کاپشن های اسکی 

لایه رویی کاپشن های اسکی اغلب واترپروف بوده و از نفوذ آب و رطوبت جلوگیری می کند. لازم است به سرعت خشک شوندگی کاپشن خود دقت کنید. بهنگام ورزش تعرق شدیدی می کنید و اگر کاپشن تان قدرت تبخیر سریع نداشته باشد می تواند به بیماری شما منجر شود.

 

 پارچه محافظ کاپشن های اسکی 

پارچه محافظ عموما در بخش رویی و داخلی کاپشن های اسکی بکار می رود و محافظ قدرتمندی در برابر وزش باد است.

 

 فرم مناسب ( برای کاپشن های اسکی حرفه ای )

بهتر است علاوه بر زیبایی به راحتی کاپشن تان دقت کنید. شما قرار است  ساعت های طولانی با این کاپشن ورزش کنید پس لازم است راحتی را ملاک انتخاب قرار دهید.

 

 

 کیفیت دوخت کاپشن های اسکی 

کیفیت بالای دوخت توان انعطاف پذیری بیشتری به شما می دهد و خیال تان را بابت ماندگاری کاپشن راحت می کند.

 

 قیمت کاپشن های اسکی 

در نهایت بهترین انتخاب کاپشن اسکی، کاپشنی است که با بودجه شما همخوانی دارد. مطمئنن کاپشن های برند قیمت بالاتری دارند با این حال شما را از خریدی با کیفیت مطمئن می کنند.

 

⭐️ پیشنهاد :

اگر که به دنبال دیگر مدل های کاپشن هستید و یا قصد خرید کاپشن های زنانه و مرادانه را دارید، همچنین خرید پالتو مردانه را در نظر دارید، میتوانید از آنها دیدن نمایید و با مقایسه آنها که قیمت به روز شده انها نیز موجود است، با توجه به سلیقه و بودجه خوب بهترین انتخاب را داشته باشید.

فروش ویژه