خانه تماس با ما

راهنمای خرید تب سنج دیجیتالی و پر فروش ترین تب سنج های دیجیتالی در ایران

بررسی بهترین تب سنج دیجیتالی

خرید تب سنج دیجیتالی امروزه بسیار رایج شده است زیرا درجه حرارت بدن یکی از مهم ترین علائم حیاتی به شمار می رود چرا که تغییر آن به خصوص در زمان افزایش درجه حرارت نشانه ای برای بروز بیماری است. در مواقع نرمال درجه حرارت بدن حدود ۳۷ درجه است اما با بروز عفونت و ایجاد بیماری این درجه افزایش می یابد. در واقع می توان گفت تب اولین پاسخ دفاعی بدن در برابر بیماری به شمار می رود. به همین دلیل اندازه گیری آن یکی از ساده ترین چیزهایی است که از سلامت خود آگاه می شویم. ما در بست رویو بهترین تب سنج های دیجیتال را با قیمت به روز شده و صفحه بررسی تخصصی هر محصول را آورده ایم تا شما با مقایسه کیفیت و قیمت آنها بهترین تب سنج دیجیتالی را خرید نمایید. 

 

بهترین ها

رتبه تصویر عنوان امتیاز موارد بیشتر
1
تب سنج مایکرولایف مدل NC100
تب سنج مایکرولایف مدل NC100

2
تب سنج رز مکس مدل HA500Q
تب سنج رز مکس مدل HA500Q

3
تب سنج امرن مدل ۷۲۰
تب سنج امرن مدل ۷۲۰

4
تب سنج امسیگ مدل CT95
تب سنج امسیگ مدل CT95

5
تب سنج آا گ مدل FT 4919
تب سنج آا گ مدل FT 4919

6
تب سنج گوشی مادون قرمز لایکا مدل TH2002
تب سنج گوشی مادون قرمز لایکا مدل TH2002

7
تب سنج دیجیتال Beeper
تب سنج دیجیتال Beeper

بهترین ها

# 1

تب سنج مایکرولایف مدل NC100

# 6

تب سنج گوشی مادون قرمز لایکا مدل TH2002

انواع تب سنج ها

تب سنج جیوه ای:

 

تب سنج جیوه ای از دیرباز مورد استفاده عموم مردم و پزشکان بود اما با گذشت زمان و مشخص شدن خطراتی که این تب سنج ها (به دلیل وجود جیوه و ایجاد سرطان در اثر بر خورد با پوست) ایجاد می کنند، استفاده از آنها دیگر توصیه نمی شود.

تب سنج الکلی:

مخزن این دسته از تب سنج ها با الکل قرمز پر شده و رنگ مخزن زرد می باشد. رنگ زرد این محصولات باعث راحت خوانده شدن اعداد می شود. استفاده از تب سنج های جیوه ای و الکلی به دلیل سختی در خواندن اعداد چندان مناسب نیست.

تب سنج دیجیتالی:

 

تب سنج دیجیتالی و مادون قرمز جایگزین بسیار مناسبی برای تب سنج های جیوه ای هستند. این دسته از تب سنج ها انواع مختلفی دارند که با روش هایی همچون دهانی، زیربغل، پیشانی، رکتال و گوش مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین تب سنج های پیشرفته با تکنولوژی جدید مادون قرمز و بدون تماس به بدن به بازار معرفی شده است.
از دیگر ویژگی های تب سنج دیجیتالی این است که می توان از این ابزار برای اندازه گیری دمای محیط، مواد غذایی، آب حمام و …. استفاده کرد.

انواع تب سنج دیجتالی

تب سنج دهانی: تب سنج دیجیتالی دهانی معمولا هم برای دهان و هم برای زیر بغل مورد استفاده قرار می گیرند این دسته از تب سنج دیجیتالی ها به دلیل ارزان بودن بسیار پرطرفدار هستند.

تب سنج گوشی: این نوع تب سنج دیجیتالی قابل اعتمادترین راه برای اندازه گیری تب بوده و مورد استفاده بسیاری از مراکز پزشکی و پزشکان است. این تب سنج ها معمولا در بازه زمانی ۱ تا ۲ ثانیه میزان تب را نشان می دهند.

تب سنج رکتال: این دسته از تب سنج ها بیشتر برای نوزادان و کودکان مورد استفاده قرار می گیرد اما به دلیل بهداشتی نبودن این دسته آنچنان مورد استقبال قرار نگرفته است.

تب سنج دیجیتالی با تکنولوژی مادون قرمز (لیزری): تب سنج های مادون قرمز به دلیل تکنولوژی پیشرفته ای که در آن ها به کار رفته بسیار مورد توجه می باشد. برای استفاده از این دسته از تب سنج دیجیتالی نیازی به تماس آنها با بدن نبوده و با فاصله به راحتی می توان دمای بدن را اندازه گیری کرد. این تب سنج ها به خصوص برای کودکانی که تحرک زیادی دارند و یا به دلیل بیماری تحمل استفاده از تب سنج را ندارند بسیار کاربردی است.

ارتباط با تیم تبلیغات