خانه تماس با ما مقالات

راهنمای خرید خردکن برقی و معرفی پرفروش ترین خردکن های برقی

خرید خردکن برقی

با ما همراه باشید تا انواع خردکن برقی را به شما معرفی کنیم . حتما شما هم دیده اید که آشپزان حرفه‌‌ای چقدر سریع و ماهرانه میوه ها و سبزیجات را با چاقو در اندازه های یکسان و دلخواه گاهی بسیار ریز و نازک و گاهی بزرگ خرد می‌کنند. اغلب ما برای یک مرتبه هم که شده، سعی کرده‌ایم تا این کار هیجان انگیز را انجام دهیم، هرچند نتایج ناگواری گرفتیم ، برای حل این مشکل می توانیم از خرد کن استفاده کنیم . قطعا آشپزان ماهر، سال‌های سال تلاش کرده‌اند تا این کار را سریع و به راحتی انجام دهند بدون اینکه آسیبی به دستشان وارد کنند.

ریز نمودن موادی مثل خیار و گوجه زمان بسیاری می خواهد و احتمال بروز حادثه ای مثل بریدن انگشت نیز وجود دارذ. این روزها دیگر چاقو مثل گذشته در خرد کردن میوه و صیفی جات کارایی ندارد و خردکن های دستی و الکتریکی جایگزین آن شده‌اند که کار کردن با آن ها دیگر خرد کردن را به امری زمان‌بر و کسل کننده تبدیل نخواهد کرد.

 

 

فروش ویژه

بهترین ها

رتبه تصویر عنوان امتیاز موارد بیشتر
1
خردکن برقی فیلیپس مدلHR2505
خردکن برقی فیلیپس مدلHR2505

2
خردکن برقی پارس خزر مدل  GR-123P
خردکن برقی پارس خزر مدل  GR-123P

3
خردکن برقی تفال مدل روندو  MB5025
خردکن برقی تفال مدل روندو  MB5025

4
خردکن برقی مولینکس مدل  DPA1
خردکن برقی مولینکس مدل  DPA1

5
خردکن برقی متئو مدل MFP71
خردکن برقی متئو مدل MFP71

6
خردکن برقی بوش مدل MMR 15A1
خردکن برقی بوش مدل MMR 15A1

7
خردکن برقی تفال مدل روندو  MB502B
خردکن برقی تفال مدل روندو  MB502B

8
خردکن برقی سایا  QMC-20
خردکن برقی سایا  QMC-20

9
خردکن برقی هاردستون مدل CHS2551
خردکن برقی هاردستون مدل CHS2551

10
خردکن برقی هاردستون مدل  GCS2701
خردکن برقی هاردستون مدل  GCS2701

بهترین ها

1

خردکن برقی فیلیپس مدلHR2505

2

خردکن برقی پارس خزر مدل  GR-123P

3

خردکن برقی تفال مدل روندو  MB5025

4

خردکن برقی مولینکس مدل  DPA1

5

خردکن برقی متئو مدل MFP71

6

خردکن برقی بوش مدل MMR 15A1

7

خردکن برقی تفال مدل روندو  MB502B

9

خردکن برقی هاردستون مدل CHS2551

10

خردکن برقی هاردستون مدل  GCS2701


فروش ویژه

فروش ویژه

رتبه محصول

5

خردکن‌ها برقی در ابعاد و ظاهر متفاوتی تولید می‌شوند؛ اما همه‌ی آن‌ها از کارایی تقریبا یکسانی برخوردارندد: ریز کردن سبزیجات و میوه جات و... در سایز کوچک و بزرگ. هر چه زمان بیشتری از دستگاه برای خرد کردن استفاده کنید مواد غذایی ریزتر می شوند. خرد نمودن پیاز، سیب زمینی، کدو، خشکبار، کرفس، گوشت، پودرکردن ادویه‌جات و... از موارد مصرف دستگاه خردکن می باشد.

خردکن ‌ها برقی  دستگاه هایی جمع و جور، سبک وزن و دستیاری خوب در آشپزخانه هستند که با راحت تر نمودن پروسه خردکردن مواد غذایی موردنیاز در تهیه سریع غذا کارایی دارند. خردکن‌های قدیمی برای خشکبار از سال‌های گذاشته تابحال در بازار عرضه می‌شود اما در عصر حال خردکن های مدرنی روی کار آمده اند و کارایی این دستگاه های چند کاره بیشتر گسترش پیدا کرده است و بسته به نوع آن در برای تکه کردن گوشت، صیفی جات و حتی له کردن قابل استفاده هستند.

قبلا در رابطه با تهیه خردکن دستی مفصل توصیح داده ‌ایم، بنابراین در این مقاله به راهنمای خرید خردکن های برقی می و معرفی معتبرترین برندهای این محصولات می پردازیم.

خردکن ‌های برقی ازدسته وسایل الکتریکی پرکاربرد هر آشپزخانه‌ محسوب می شوند و علاوه براینکه در افزایش سرعت و سهولت تهیه غذا بسیار تاثیر دارند، باعث بهبود کیفیت غذای موردنظر نیز می شوند.

مدل های برقی خردکن اندازه بزرگتری دارند و از توان و سرعت بالاتری بهرمندند. این محصولات برقی برای کار نیاز به دسترسی به جریان برق دارند و به کسانی که دچار دردهای عضلانی هستند استفاده از مدل برقی خردکن ها پیشنهاد می شود. خردکن های برقی از لحاظ ایمنی نیز خطری ندارد چرا که دست ها در مجاورت تیغه ها قرار ندارند.

این محصولات کاربردی مدت زمان تهیه مواد اولیه غذا را تا بسیار کاهش می دهند، درنتیجه زمان و انرژی بیشتری برای شما ذخیره می کنند، ولی درصورتیکه بخواهیم همین وقت را در شستن این قطعات صرف کنیم احتمال دارد خواهان زمان بیشتری از ما باشد. از این رو سعی کنید از محصولاتی استفاده کنید که به آسانی بتوانید تکه های آن را در ماشین ظرفشویی مورد شستشو قرار دهید. برای این امر به کاسه و تیغه های آن توجه کنید که امکان شستن آن‌ها در ماشین ظرفشویی وجود داشته باشد.

تهیه یک خردکن برقی کار راه‌انداز یا آسیاب به خود شخص بستگی دارد به‌عبارتی درصورتی که شما می خواهید که دستگاهی فقط مواد شما را پودر نماید، احتیاجی به خرد کردن های گوناگون ندارید و می‌توانید یک خرد کن با قیمت پایین‌تر تهیه کنید. اما درصورتی که شما از ان گروه اشخاصی هستید که دائما کیک یا دسر های مختلف آماده می کنید و به یک دستگاه احتیاج دارید که مواد غذایی را در اشکال و سایز های گوناگون برای شما خرد کند باید یک دستگاه خردکن برقی خوب که قیمت آن نیز بالاتر است، خریداری کنید.

در حین خرید خردکن برقی باید اول بودجه ای که می خواهید برای تهیه یک خرد کن در نظربگیرید را مشخص نمایید بعد از آن با توجه به بودجه‌ی درنظر گرفته شده خرد کنی برای پاسخگویی به نیازتان را تهیه کنید.

معرفی بهترین خردکن های برقی همراه با لینک خرید از دیجی کالا

 معیار های انتخاب یک خردکن برقی مناسب

سرعت موتور خردکن برقی

اگر دستگاه سرعت بالایی داشته باشد انرژی بسیار کمی مصرف و در زمان بسیار کمی می توانید کارهایتان را انجام دهید. البته خیلی از دستگاه ها به صورتی طراحی شده اند که می توان خودتان سرعت دستگاه را تنظیم کنید و با هر سرعتی که دوست داشتید مواد خرد شوند. ولی برخی دیگر فقط با یک سرعت مشخص مواد را خرد می کنند.

 

تعداد سرعت موتور خردکن برقی

هرچه سطح سرعت‌های خردکن بیشتر باشد فرد آسان تر می‌تواند در خور نوع مواد غذایی مدنظر در هر گام از آشپزی سرعت موردنیاز را تنظیم کند.

 

تعداد تیغه ها خردکن برقی

اگر کهخردکن برقی انتخابی شما تیغه‌های متنوعی برای استفاده داشته باشد این کار سبب بیشتر عمر کردن تیغه ها و بهبود پیدا کردن کارکرد محصول می‌شود، همچنین این امکان را به شما می‌دهد که مواد غذایی را در ابعاد گوناگونی خرد کرده و غذای خود را زیبا نمایید. درضمن تیغه ها به راحتی در داخل دستگاه قرار می‌گیرند، درنهایت این کالا جای زیادی اشغال نخواهد کرد. خردکن های برقی برای اسلایس های بزرگ برای سالسا و آش ها و ریز نمودن سیر و پیاز قابل استفاده هستند.

 

کیفیت و جنس تیغه ها خردکن برقی

درصورتی که تیغه های محصول تیز نباشد مواد با سرعت کم و به شکل نامنظم ریز می شوند. باید در حین خرید دقت کنید که تیغه های محصول اصل، مقاوم در برابر آب، تیز و برنده باشند تا در برابر هر موادی با هرمیزان سفتی و سختی بتوانند عمل خرد کردن را انجام دهند. استفاده از چندین تیغه خیلی بهتر از یک تیغه می باشد چون هم طول عمر دستگاه افزایش می یابد هم می توان مواد را به اشکال مختلف دراورد.

 

ظرفیت خردکن برقی

ظرفیت در آسیاب با واحد وزن و در خردکن با واحد حجم یا لیتر اندازه گیری می شود. خردکن ها در ظرفیت های گوناگونی طراحی و تولید می شوند که شما می توانید نسبت به میزان مصرف و تعداد اعضای خانه، خردکنی برقی با ظرفیت مناسب تهیه نمایید.

 

قابلیت شستشو

شست و شو یکی از پراهمیت ترین مسائلی است که موقع خرید هر کالایی مانند مخلوط کن، آبمیوه گیری و خردکن برقی  و سایر لوازم آشپزخانه باید به آن ها دقت کرد. خرد کن موردنظر باید درکنار کارایی بسیارش، کاسه و قطعات مناسبی نیز داشته باشد تا به آسانی جدا و مورد شستشو قرار گیرد. علاوه بر شستشوی آسان امکان خالی کردن مواد آماده شده درون ظرف دیگر آسان تر خواهد بود. حتما به این نکته توجه کنید چون در بعضی از مدل‌ها به علت مدل طراحی، این قابلیت جدا شدن وجود ندارد.

 

میزان صدای موتور

اغلب تحمل صدای بلند لوازم خانه و اشپزخانه مثل جاروبرقی، آسیاب، لباسشویی، خردکن و غیره سخت و رنج دهنده. بنابراین سعی کنید خردکن برقی خریداری کنید که از موتور خوبی بهرمند باشد و مانع تولید صدای بیش از اندازه شود و انرژی کمتری نیز مصرف نماید.

 

جنس کاسه

اغلب ظروف خردکن ها برقی از جنس پلاستیک طلقی، فلزی و یا شیشه‌ای هستند. اگر داخل ظرف خردکن را بتوان دید، به راحتی می توان متوجه شد که مواد چه موقع اماده هستند. بنابراین سعی کنید خردکنی که تهیه می کنید دارای ظرف شیشه ای باشد تا مواد درون آن قابل مشاهده باشد.

 

قفل ایمنی

اکثر لوازم اشپزخانه از قفل ایمنی بهرمندند و تا زمانی که درست قرار نگرد و قفل نشود، روشن نخواهد شد. دستگاه خردکن برقی نیز از قبیل این محصولات است، نحوه‌ی عملکرد این قابلیت به این صورت است که تا همه قطعات و تیغه ها به درستی به یکدیگر وصل نشوند و روی پایه قرار نگیرد قفل آن باز نمی شود و نمی توان آن را روشن نمود. وجود این قابلیت برای افرادی که کودک خردسال دارند بسیار مهم است.

سوالات متداول راهنمای خرید خردکن برقی و معرفی پرفروش ترین خردکن های برقی

فروش ویژه