خانه تماس با ما

راهنمای خرید تردمیل و پر فروش ترین تردمیل ها در ایران

خرید تردمیل

خرید تردمیل برای افراد پر مشغله و بهانه جویی که به هر دلیل موجه یا نا موجهی از دویدن یا پیاده روی در پارک از صبح تا شب فراری می باشند مناسب است و برای افرادی که دنبال تناسب اندام و سلامت بدن و به خصوص کاهش وزن باشد، تردمیل یک دستگاه کامل و کاربردی در منزل به حساب می رود. اگر به دنبال خرید تردمیل با کیفیت و قیمت مناسب هستید با ما همراه باشید. ما در بست رویو بهترین تردمیل ها را با صفحه بررسی تخصصی هر محصول و مدل و قیمت به روز شده آنها را آورده ایم تا با مقایسه آنها، بهترین تردمیل را برای استفاده خود انتخاب نمایید. 

بهترین ها

رتبه تصویر عنوان امتیاز موارد بیشتر
1
تردمیل توربوفیتنس مدل TF2400
تردمیل توربوفیتنس مدل TF2400

2
تردمیل توربوفیتنس مدل TF1900
تردمیل توربوفیتنس مدل TF1900

3
تردمیل جک اکسر مدل Fitlux 585
تردمیل جک اکسر مدل Fitlux 585

4
تردمیل پروتئوس مدل PRO master T12
تردمیل پروتئوس مدل PRO master T12

5
تردمیل توربو فیتنس مدل TF150
تردمیل توربو فیتنس مدل TF150

6
تردمیل آذیموس مدل AZ 6090-43
تردمیل آذیموس مدل AZ 6090-43

7
تردمیل ویژن فیتنس مدل ۱۶۰۱A
تردمیل ویژن فیتنس مدل ۱۶۰۱A

8
تردمیل پاور لند مدل YK-ET 5814
تردمیل پاور لند مدل YK-ET 5814

9
تردمیل تیونر فیتنس مدل M2 PLUS
تردمیل تیونر فیتنس مدل M2 PLUS

10
تردمیل پاورلند مدل YK - ET 1401
تردمیل پاورلند مدل YK - ET 1401

بهترین ها

# 1

تردمیل توربوفیتنس مدل TF2400

# 2

تردمیل توربوفیتنس مدل TF1900

# 3

تردمیل جک اکسر مدل Fitlux 585

# 4

تردمیل پروتئوس مدل PRO master T12

# 5

تردمیل توربو فیتنس مدل TF150

# 6

تردمیل آذیموس مدل AZ 6090-43

# 7

تردمیل ویژن فیتنس مدل ۱۶۰۱A

# 8

تردمیل پاور لند مدل YK-ET 5814

# 9

تردمیل تیونر فیتنس مدل M2 PLUS

# 10

تردمیل پاورلند مدل YK - ET 1401


رتبه محصول

5

بررسی و راهنمای خرید بهترین و مناسب ترین تردمیل ها

خرید تردمیل باید متناسب با وزن افراد انجام شود و معمولا دستگاهی را انتخاب کنید که تحمل وزن بالاتری را داشته باشد؛ همچنین اگر جثه بزرگی دارید باید در خرید تردمیل به عرض تسمه نیز توجه کنید.

سعی کنید همیشه مکانی مناسب را برای قرار دادن تردمیل خود در نظر بگیرید به طوری که فضای خالی آن از هر طرف به اندازه ۱ تا ۲ متر باشد تا در صورت به هم خوردن تعادل از برخورد به اجسام سخت جلوگیری شود، همچنین تردمیل باید در مسیر جریان هوا قرار بگیرد تا همواره هوای سالم و کافی به دونده برسد.

در خرید تردمیل دقت داشته باشید که دستگاه تردمیل حتما دارای کلید ایمنی باشد تا در صورت بهم خوردن تعادل بتوانید آن را بلافاصله قطع کرد.

معرفی بهترین تردمیل ها همراه با لینک خرید از دیجی کالا

 برای خرید تردمیل به چه نکاتی باید توجه کنیم

 • بدنه:

معمولا بدنه تردمیل بهتر است از جنس فولاد فشرده که مقاوم تر از آلومینیوم اما سنگین تر از آن است، باشد و حتما باید با مواد ضد زنگ پوشیده شود تا تردمیل زنگ نزند. البته انواع پلاستیکی آن نیز از مقاومت و کیفیت بالایی برخوردار هستند.

همچنین در خرید تردمیل دقت کنید اتصالات تردمیل باید بوسیله جوش انجام شود و از پیج و مهره استفاده نشود چون به مرور زمان شل شده و ممکن است دستگاه کارایی اولیه خود را از دست بدهد.

 • دسته:

دسته های تردمیل معمولا در جلو یا در دو طرف دستگاه قرار می گیرد و در هنگام خرید تردمیل اطمینان حاصل کنید که دسته ها شل نبوده و کاملا سفت باشد تا در هنگام حرکت به بازوها یا صورت برخورد نکند. تردمیل هایی که بر روی دسته خود دارای دکمه های قابل تنظیم باشند، گزینه های بهتری برای خرید تردمیل به حساب می روند.

 • موتور:

موتورهای تردمیل های خانگی با موتورهای تردمیل های باشگاهی متفاوت اند و تفاوت آنها در جریان برق می باشد. در واقع جریان برق در تردمیل های خانگی به صورت مستقیم است اما در تردمیل های باشگاهی جریان برق بصورت متناوب است. تردمیل های موجود در باشگاه معمولا سر و صداهای بیشتری نسبت به تردمیل های خانگی دارند و برای استفاده از آن ها باید جریان برق اختصاصی داشته باشید.

 • قدرت موتور:

معمولا قدرت موتور تردمیل ها بر حسب اسب بخار سنجیده می شود و در خرید تردمیل توجه داشته باشید که قدرت آن از ۱٫۵ اسب بخار بیشتر باشد، چرا که قدرت های پایین تر از ۱٫۵ معمولا در مدت زمان کوتاهی دچار خرابی شده و به تعمیر نیاز پیدا می کنند.

 • سرعت:

یک تردمیل خوب باید به گونه ای باشد که با راه رفتن شما هماهنگ باشد و معمولا سرعت مورد استفاده میانگین در تردمیل بین ۳ تا ۷ کیلومتر بر ساعت و برای دویدن بین ۶ تا ۱۰ کیلومتر است. سرعت های بالاتر از این مقدار معمولا برای دونده های حرفه ای مناسب است.

 • تسمه:

طول تسمه یک تردمیل باید به اندازه ای باشد که بلندترین قدم شما را نیز در بر گیرد، علاوه بر این عرض تسمه باید به گونه ای باشد که دست شما به راحتی روی دسته های تردمیل قرار بگیرد. در نظر گرفته این دو نکته در هنگام خرید تردمیل برای استفاده آسان تر بسیار مهم و ضروری است.

 • تحمل وزن:

هر تردمیلی وزن معین و مشخصی را می تواند تحمل کند پس سعی کنید خرید تردمیل مورد نظر خود را بر اساس وزن خود در نظر بگیرید که در هنگام دویدن فشاری که به تردمیل از طرف شما وارد می شود بیشتر از وزن طبیعی شما است.

 • ایمنی در حرکت:

بعضی از تردمیل ها در قسمت کلید ایمنی خود دارای گیره ای می باشند که توسط یک نخ یا طناب پارچه ای به کلید ایمنی متصل می باشد. سر دیگر این گیره را می توان به لباس افرادی که هنگام دویدن روی تردمیل تعادل ندارند وصل کرد. در نظرگرفتن این ویژگی در خرید تردمیل باعث می شود تا در هنگام بر هم خوردن تعادل فرد، دستگاه بطور اتومات قطع شود.

 • SDS یا ضربه گیر:

تردمیل های جدید دارای قابلیتی هستند که از فشار آمدن به زانو، کمر و مفاصل تا حد چشم گیری جلوگیری می کنند. در اکثر تردمیل ها ضربه گیرهایی وجود دارد که به صورت لاستیک منعطف زیر تخته تردمیل تعبیه شده است اما در برخی تردمیل ها سیستم  SDS  وجود دارد که علاوه بر به حداقل رساندن فشار بر روی مفاصل، یک حالت انعطافی را در هنگام پیاده روی ایجاد می کند که باعث می شود فشار بر روی کمر، زانو و مفاصل ها به حداقل برسد. معمولا این سیستم بر روی تردمیل هایی که دارای شیب برقی هستند استفاده می شوند.

 • تنظیم شیب:

روش های متعددی برای تنظیم شیب وجود دارد که هم به صورت دستی و هم به صورت اتوماتیک و هم متناسب با ضربان قلب شما تنطیم می شود. باید توجه داشت که در هنگام خرید تردمیلی را انتخاب کنید که تنظیم شیب آن با سر و صدا و لرزش نباشد.

 • صفحه کنترل:

اغلب دستگاه های تردمیل در دسته های جلویی خود دارای صفحه کنترل می باشند که می توانند پیچیده یا ساده باشد. در صفحه کنترل معمولا سیستم هایی نظیر خاموش و روشن کردن، تعداد ضربان قلب، تنظیم سرعت دویدن و….. قرار داده شده است. به این نکته توجه داشته باشید که قیمت تردمیل ها بر اساس این کارایی موجود در صفحه کنترل نیز مشخص می شود و حتما در خرید تردمیل این را درنظر بگیرید که کارایی صفحه کنترل ان همیشگی باشد.

 • امکانات اضافی تردمیل:

در برخی از تردمیل ها امکانات اضافه دیگری نیز قرار داده شده است. وجود این امکانات، باعث افزایش قیمت تردمیل نیز خواهد شد. در اینجا برخی از امکانات اضافه تردمیل ها را برایتان آورده ایم:

 • درجه شیب
 • برنامه های از پیش تعرف شده
 • اندازه دقیق چربی
 • سیستم خنک شده
 • ورودی صدا برای گوش دادن موزیک
 • سیستم تاشو که اگر کمبود فضا دارید می توانید از آن استفاده کنید
 • کشور سازنده:

معمولا کشور سازنده برای برخی از افراد بسیار حائز اهمیت است، اما باید به این افراد گفت که کشور سازنده دلیلی بر کیفیت دستگاه نمی باشد اما بر روی قیمت دستگاه تاثیر می گذارد. کشورهای سازنده ای که در بازار ایران نمایندگی فروش دارند، چین، تایوان، کره، اسپانیا و فلاند می باشند. شاید بتوان گفت مهم ترین نکته ای که در هنگام خرید تردمیل باید به آن بسیار توجه کنید گارانتی و خدمات پس از فروش آن می باشد.

سوالات متداول راهنمای خرید تردمیل و پر فروش ترین تردمیل ها در ایران

ارتباط با تیم تبلیغات