خانه تماس با ما مقالات

بهترین جارو شارژی موجود در بازار و لیست پرفروش ترین ها

راهنمای خرید بهترین جارو شارژی موجود در بازار ایران

خرید جاروشارژی در برخی از خانه ها نقش حیاتی و پراهمیتی را ایفا می کند. عصر امروز زندگی گام به گام با رشد انواع فناوری ها به سوی بروز شدن پیش می رود . بی آنکه ردی از آن روزگار قدیم در زندگی های مدرن امروز باشد . باوجود اینکه همه ی لوازم کاربردی و مورد نیاز زندگی به کلی تغییر کرده اند، اما پایه و اساس ها به همان شکل قدیمی باقی مانده اند.  برای مثال جارو، اول جارویی که توسط شاخ و برگ درختان تهیه می شد به همراه خاک انداز و پس از آن جارو نپتون و بعد از آن جارو برقی، از آن پس مدل های مختلف جارو شارژی و انواع بخار شور ها و … .

معرفی بهترین جاروشارژی ها همراه با لینک خرید از دیجی کالا

 

فروش ویژه

بهترین ها

رتبه تصویر عنوان امتیاز موارد بیشتر
1
جاروشارژی بوش مدل BBH Move 6
جاروشارژی بوش مدل BBH Move 6

2
جاروشارژی کنوود مدل HV190
جاروشارژی کنوود مدل HV190

3
جاروشارژی بوش مدل BKS4043
جاروشارژی بوش مدل BKS4043

4
جاروشارژی فیلیپس مدل  FC6148
جاروشارژی فیلیپس مدل  FC6148

5
جاروشارژی پارس خزر مدل  Shark
جاروشارژی پارس خزر مدل  Shark

6
جاروشارژی مجیک مدل AV 701
جاروشارژی مجیک مدل AV 701

7
جاروشارژی بوش مدل BCH6ATH25
جاروشارژی بوش مدل BCH6ATH25

8
جاروشارژی هاردستون مدل RV1401
جاروشارژی هاردستون مدل RV1401

9
جاروشارژی AIPINYUE
جاروشارژی AIPINYUE

10
جاروشارژی بلک اند دیکر مدل 420
جاروشارژی بلک اند دیکر مدل 420

بهترین ها

1

جاروشارژی بوش مدل BBH Move 6

2

جاروشارژی کنوود مدل HV190

3
4

جاروشارژی فیلیپس مدل  FC6148

5

جاروشارژی پارس خزر مدل  Shark

6
7

جاروشارژی بوش مدل BCH6ATH25

8

جاروشارژی هاردستون مدل RV1401

10

جاروشارژی بلک اند دیکر مدل 420


فروش ویژه

فروش ویژه

رتبه محصول

5

بررسی و راهنمای خرید جاروشارژی ها در ایران

شاهد هستیم که لوازم به مرور زمان عوض شده اند ، ارتقا یافته اند، کارکردشان آسان تر شده ، کم وزن تر و جمع و جور تر شده اند . اما وظیفه شان عوض نشده است. زمانه دگرگون شده و خانه ها تغییر یافته اند ولی هنوز هم زباله همان زباله های همیشگی است، پاکیزگی همان پاکیزگی چند ده سال گذشته است و نظافت کار اصلی همه این دستگاه ها است .

امکان دارد هنوز برخی تصور کنند خرید جاروشارژی چندان کارایی ندارد و آن را از وسایل ضروری به شمار نیاورند. سنگین وزن بودن و حجم بسیار دستگاه های جاروبرقی سبب شد تا جارو های شارژی سبک با ابعاد بسیار کوچکتر قدم به بازار بگذارند و نیز امکان شارژ شدن دستگاه این زمینه را فراهم می کند که در همه حال به سیم برق نیاز نداشته باشند و بتوان در مکان های که به برق دسترسی ندارید، آن را استفاده کنید و خرده ریز هایی که در یک جا به طور متمرکز ریخته شده‌ اند، سریع جمع کنید.

 

همه کارایی و عملکرد جاروبرقی را می شناسند و در هر منزلی یک دستگاه جارو برقی در گوشه ی اتاق و یا گوشه ی راهرو قابل مشاهد است. خرید جاروشارژی و استفاده از آن نیز به همان میزان برای نظافت فضا های بسته و کوچک مثل آشپزخانه و کارگاه، کارایی دارد و ضروری است ، به ویژه برای بانوان حساس. جاروبرقی یکی از بهترین انواع جارو ها به منظور نظافت محیط داخلی خانه ها است . ولی از خرید جاروشارژی و آسانی و کم حجم بودنش نمی توان چشم پوشی کرد. جارو شارژی توانایی رقابت و جایگزین جاروبرقی شدن را دارد و هر شخصی یک بار آن را تست کند، آن را به جاروبرقی ترجیح می دهد.

 

با روانه شدن جارو شارژی ها در انواع مختلف به بازار ایران، بیشتر مردم به این نتیجه دست یافتند که این وسیله بسیاری کاربردی می باشد اما در صورتی که شما تصمیم دارید خرید جاروشارژی داشته باشید، خیلی دقت کنید چراکه نمی توانید به آسانی از روی نمای ظاهری نحوه ی عملکرد و کیفیت این دستگاه را تشخیص دهید. جارو شارژی ‌های بسیاری در بازار وجود دارند که از آن ‌ها می ‌توان در قالب یک جاروی دم دستی جهت زدودن گردو غبار و کثیفی ها در حجمی کم استفاده نمود.

 

با توجه به امکاناتی که  جارو شارژی دارد، خرید جاروشارژی می تواند جایگزین مناسبی برای جارو برقی باشد . شارژ شدن و جابجایی آسان ، سبک وزن بودن و توان مکش بالای زباله ها و … موجب شده است که این مدل جارو ها به جارویی پرطرفدار در بین افراد تبدیل شوند .

 

اگر به همه توصیه های فروشندگان هم گوش بسپارید نیز امکان دارد یکی از گرانترین های فروشگاه را به شما پیشنهاد کنند اما مقاله زیر می تواند در زمینه خرید جاروشارژی مناسب کمک رسان شما باشد. زیرا کلیه نکاتی را که باید هنگام خرید جاروشارژی به آن ها توجه کنید تا خریدتان قابل اطمینان و به صرفه باشد برایتان آورده شده است.

میزان مکش جارو های شارژی در مقایسه با جارو های برقی کمتر است؛ اما شاخصه پراهمیت آن‌ ها این است که بی سیم هستند و به آسانی در هر جایی می توان ازآن ها استفاده کرد.

 

اگر به مدل های مختلف جارو های شارژی دقت کرده باشید ، متوجه این مسئله خواهید شد که این جارو ها در اشکال مختلفی هستند. دسته جارو های گوشه دار و یا بدون گوشه ، مثلثی شکل و یا استوانه ای و یا گرد. سری جارو های گوشه دار به دلیل اینکه دارای زاویه هستند، جهت نظافت گوشه های اتاق و مکان های باریک خیلی مناسب هستند. پس موقع خرید جاروشارژی به شکل آن دقت کنید. سایز دهانه ی جارو شارژی هم از عواملی است که باید به آن دقت کرد. دهانه ی بزرگتر نشان دهنده ی این است که سرعت عمل بیشتر در نظافت و جارو کردن دارد .

 

در بعضی از مدل های جارو شارژی علاوه بر دهانه ی ورودی خودش، دارای سری های دیگر نیز می باشد که با وصل شدن به دستگاه، برای سطوح مختلف می توان آن ها را مورد استفاده قرار داد.

 

معیارهای خرید جاروشارژی

 

۱جاروشارژی های دستی مناسب تر است یا پارویی یا هوشمند؟

جارو های شارژی دو مدل شناخته شده ای دارند ، جارو های دستی و جارو های پارویی. همچنین در برخی دستگاه‌ ها هر دو نوع دستی و پارویی با هم ترکیب شده‌ اند. مدل پارویی جارو بصورت ایستاده می باشند. دارای دسته هستند که به افراد اجازه می دهد تا بدون خم شدن از این کالا برای نظافت استفاده کنند، این قابلیت برای کاربرانی که به علت مشکلات جسمی مانند دیسک کمر قادر نیستند به راحتی خم شوند بسیار گزینه خوبی است است.

بدنه ی جاروشارژ های دستی، وزن کمتری دارند و به آسانی می توانید آن ها را جابجا نمایید و از شر زباله های ریز منزل یا ماشین راحت شوید. از سوی دیگر خرید جاروشارژی های دستی کاربرد بیشتر و راحت تری دارند و جای کمتری را نیز می گیرند. در صورتی که جاروشارژی های پارویی مانند بخارشوی ها و جاروبرقی های پارویی صرفا به منظور نظافت کف قابل استفاده هستند.

 

از طرفی استفاده از مدل های پارویی برای سطوح باریک، گوشه دیوار ها و قسمت هایی که که دسترسی سختی دارند، امکان پذیر نیست. اگر تمایل دارید پولتان را برای خرید جاروشارژی خرج نمایید که دارای کارایی و قایلیت های مختلفی باشد، جاروشارژی دستی بهترین گزینه خواهد بود.

 

در این میان خرید جاروشارژی های هوشمند نیز وجود دارند که بهترین مدل جارو های شارژی  محسوب می شوند. به علت اینکه دارای دهانه ی متحرکی هستند و توانایی قرار گرفتن در خط افقی را دارند و به طرف چپ و راست حرکت می کنند.  اگر موقع استفاده از جارو شارژی ‌ها زیاد با دقت قادر نیستید آشغال های ریز را پیدا کنید لازم است سراغ مدل های هوشمند این جارو ها بروید. این جارو های هوشمند اگر محیط آشغال داشته باشد چراغ قرمز نشان می دهد و در صورتی که محیط تمیز شود چراغ سبز نشان می دهند.

 

۲توان و قدرت باتری و متوسط زمان شارژدهی

در جریان هستید که جارو شارژی ها را اول باید به شارژ زد و بعد مورد استفاده قرار داد.  پس عمر باتری در خرید جاروشارژی ها بسیار اهمیت دارد و مشخصه فنی برای یک دستگاه جاروی شارژی می باشد. از آنجاییکه گنجایش باتری ها به علت استفاده های پیاپی کم می شود و نیز طول عمر باتری پایین می آید. از این رو دقت کنید موقع خرید، باتری جارو شارژی دقیق مورد بررسی قرار دهید و باتری با گنجایش و قدرت بالاتر برگزینید.

 

مسئله ای که بیشتر کاربران در خرید جاروشارژی با این جارو شارژی ‌ها روبه رو هستند توان کم و شارژ دهی کوتاه آن ها است، تا جایی که خیلی از کاربران بعد از خرید این کالا و در روز های اول استفاده از این دستگاه ناامید شده و پشیمان می شوند که آن را خریدند. برخی جارو شارژی ها به علت قدرت جذب پایین و موتور کم توان باعث می ‌شوند که محصولاتی کم کیفیت به شمار آیند که نتوان روی کارکردشان به منظور تمیز نمودن مکان های بزرگ حساب کرد.

 

اغلب مدل های جارو شارژی ایرانی و قدیمی دارای باتری های ۱۲ ولتی لیتیومی کم وزن و ماندگار می باشند که خروجی بیشتری دارند و در مدت زمان کوتاهی تقریبا یک ربع شارژ می شوند درصورتی که حتی باتری آن ها کاملا فول شارژ باشد، حدود ۱۰ دقیقه می توان از آن ها استفاده نمود. اما جاروشارژهای مدرن امروزی با رشد چشمگیر فناوری، ثابت کرده اند این کالا های کاربردی کوچک  و دسترس پذیر، بیش از پیش در کمک رسانی به شما در منزل توانمند هستند.

 

جارو شارژی های خارجی درجه یک وارداتی باتری های بزرگتری دارند و حدودا یک ساعت برای شارژ شدن زمان می خواهند و از آن طرف حداکثر می توانید به مدت ۸ ساعت به طور مداوم آن را مورد استفاده قرار دهید . این محصولات دارای برس‌ هایی با طراحی کارآمد هستند که موجب پیشرفت کارایی این کالا و توانمند تر شدن آن ها شده است. به منظور آسودگی بیشتر و توانایی استفاده از جارو شارژی در خودرو، می توانید به سمت مدل هایی از جارو شارژی بروید که دارای شارژ فندکی منحصر به فرد اتوموبیل باشند.

 

۳جاروشارژی تک کاره تهیه کنیم یا دوکاره؟

 

برای خرید جاروشارژی در بازار در دو مدل جارو شارژی آبی و خاکی ارائه می شوند . یعنی هم توانایی مکش آب و مایعات را دارند و هم توانایی مکش گرد و خاک و زباله های خشک. جارو هایی که ویژگی مکش آب و خاک را دارند ، جارو های دوکاره یا دو منظوره نامیده می شوند و  به جارو هایی که دارای یک کاربرد هستند ، تک منظوره یا تک کاره گویند.

 

در صورتی که به منظور استفاده در خانه تمایل دارید که جارویی تهیه کنید که سبک و کار راه انداز باشد، مدل های دوکاره انتخاب بهتری هستند که دارای ویژگی مکش آب و خاک هستند. این نوع جارو ها نرخ قیمت بسیار بیشتری در مقایسه با جارو های تک کاره دارند ولی اگر این دستگاه را صرفا برای تمیز کردن خودرو می خواهید، مدل های تک کاره کارایی بیشتری برای شما خواهند داشت.

 

۴کیفیت ساخت بدنه


معمولا بدنه انواع مدل های جارو شارژی از نوع پلاستیک مستحکم است که سبک وزن است و باعث خستگی دست نمی شود ولی از سوی دیگر این جنس از بدنه ها آسیب پذیری بالایی دارند و باید دقت کنید که ضربه ای به بدنه شان وارد نشود. علاوه بر این مخزن باید به صورتی طراحی و تولید شده باشد که امکان تفکیک شدن، تخلیه و وصل کردن راحتی داشته باشد.

 

 

۵فیلتر با قابلیت شستشو

 

در هر مدل جارو شارژی یک فیلتر داخلی وجود دارد که از ورود زباله و گرد و خاک به داخل موتور جلوگیری می کند که بعد از چندین مدت استفاده، منافذ این صافی پر شده و احتیاج به تخلیه و نظافت دارد تا موتور کالا آسیب نبیند.  از این رو قابل شستشو بودن و ماندگاری بالای این فیلتر یک مزیت مهم به شمار می آید.

 

 

۶امکان تنظیم قدرت

 

بهرمندی از یک دکمه تنظیم قدرت باعث می شود تا فرد استفاده کننده از این کالا با تغییر سطح مکندگی دستگاه برای موقعیت های مختلف در میزان مصرف انرژی دستگاه صرفه جویی شود.

 

موقع استفاده از جارو، آشغال های مرطوب، ته ‌سیگار، زباله های بزرگ، جوراب و برگ کاغذ را از مکان مورد نظر برای نظافت، بردارید. این چیز ها می ‌توانند به موتور جاروی شما فشار بیاورند.

 

سعی کنید همیشه از درجه قدرت مکش مناسب جهت تمیز کردن مکان های مختلف و ریخت و پاش ‌های دیگر استفاده نمایید.

 

۷چقدر  هزینه کنیم؟


انواع مختلف جارو شارژی را می توانید از ۳۰ هزار تومان تا ۱ میلیون تومان تهیه کنید. هر چند انواع جارو های وارداتی پرکاربرد با نرخی بیش از ۱ میلیون تومان نیز در بازار معامله می شود. مدل های خیلی ارزان قیمت معمولا از برند های غیر معتبر یا تقلبی هستند که کیفیت بالایی ندارند و یا دارای ضمانت نامه نمی باشند.

 

و توصیه ی آخر که برای خرید جاروشارژی و تمام لوازم برقی خانگی نیز پیشنهاد می دهیم مسئله ضمانت کالا است. سعی کنید برندی را خریداری کنید که در شهر شما نمایندگی برای تعمیرات داشته باشند تا به زحمت و دردسر دچار نشوید.

سوالات متداول بهترین جارو شارژی موجود در بازار و لیست پرفروش ترین ها

فروش ویژه