خانه تماس با ما مقالات

بهترین غذاساز موجود در بازار ( سال 1403 )

بررسی و  راهنمای خرید بهترین غذاسازهای ایرانی و خارجی موجود در بازار

در این مطلب قصد داریم به شما در انتخاب خرید بهترین غذاساز مناسب کمک کنیم. آشپزی های امروزی از سنتی به سمت مدرن تغییر پیدا کرده اند . برای این که بتوان غذا هایی با طعم های جدید و طرح هایی فانتزی داشته باشیم . نیازمند ابزار هایی هستیم که ما را در این امر یاری کند . دستگاه غذا ساز هم یکی از وسایلی است که به بانوان کمک می کند . تا در آشپزخانه غذای شیکی طبغ شود . انواع غذا ساز موجود در بازار می توان به غذاساز بوش و غذاساز کنوود و غذاساز مولینکس اشاره کرد . این برند ها در بازار از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند. با ما همراه را باشید تا  بهترین غذاساز را انتخاب کنید.

 

 

مقایسه بهترین غذاساز های بازار ایران ( 2024 ) 

 

فروش ویژه

بهترین ها

فروش ویژه

فروش ویژه

رتبه محصول

5

راهنمای خرید غذاساز ایرانی و خارجی

در این مطلب قصد داریم به شما در انتخاب خرید بهترین غذاساز مناسب کمک کنیم. آشپزی های امروزی از سنتی به سمت مدرن تغییر پیدا کرده اند . برای این که بتوان غذا هایی با طعم های جدید و طرح هایی فانتزی داشته باشیم . نیازمند ابزار هایی هستیم که ما را در این امر یاری کند . دستگاه غذا ساز هم یکی از وسایلی است که به بانوان کمک می کند . تا در آشپزخانه غذای شیکی طبغ شود . انواع غذا ساز موجود در بازار می توان به غذاساز بوش و غذاساز کنوود و غذاساز مولینکس اشاره کرد . این برند ها در بازار از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند. با ما همراه را باشید تا  بهترین غذاساز را انتخاب کنید .

امروزه و در قرن حاضر لوازم کمکی برای راحت‌تر زندگی کردن به وفور یافت می‌شود. از ابزار کمکی لوازم خانه می‌توان به بهترین غذاسازها اشاره کرد. بهترین غذا ساز به پخت و پز شما در منزل سرعت می‌بخشند و کارها را برای شما در منزل آسان‌تر می‌کند. اگر خرد کردن، تکه کردن، برش زدن، ریز کردن، رشته کردن، پوره کردن و یا مخلوط کردن برای شما جزو کارهای سخت است، زمان آن رسیده تا با خرید بهترین غذاساز، خود را از این عذاب رها کنید. از درست کردن یک سالاد ساده گرفته تا پختن یک کیک، چیپسی خرد کردن سیب زمینی تا ریز کردن مواد لازم سوپ، همه و همه را می‌توانید با کمک بهترین غذا ساز مناسب انجام دهید. اگر چاقوی شما کند باشد یا فضای مناسبی برای خردن کردن موادتان نداشته باشید، احتمال خطا افزایش می‌یابد. در برخی موارد این خطاها منجر به بریدن دست یا انگشتتان نیز می‌شود!

 

 

 

 

راهنمای انتخاب بهترین غذاساز چند کاره

از نکاتی که باید هنگام خرید بهترین غذاساز مدنظر بگیرید این است که از نظر قیمت برای شما مناسب باشد. سپس باید دقیقا نیاز خود را از خرید بهترین غذا ساز بدانید. چرا که برخی مارک‌ها و برندها امکاناتی را در محصول خود در نظر می‌گیرند که شاید برای شما کاربردی نداشته باشند. نکته قابل توجه دیگری که شاید در وهله اول خیلی مهم نباشد اما در حین استفاده کاربر را درگیر می‌کند قابل شستشو بودن قطعات و تیغه‌هاست. نگهداری غذاساز و لوازم جانبی آن در یک فضای مناسب بسیار حائز اهمیت است. پس قبل از خرید  بهترین غذاساز مطمئن شوید که در قفسه‌های آشپزخانه یا میز کار جای کافی برای آن اختصاص داده‌اید. سپس باید به ظرفیت دستگاه و میزان صدای تولیدی آن توجه کنید. پس از آن خدمات پس از فروش را مورد بررسی قرار دهید.

 

 

چه نکاتی را هنگام خرید غذا ساز خوب خانگی باید مدنظر قرار دهیم؟

قدم اول برای خرید بهترین غذا ساز تعداد افراد خانواده است و قرار است شما برای چند نفر این وسیله برقی را راه بیاندازید و غذا بپزید. بنابراین ظرفیت حجم مخلوط کن و خردکن باید مورد توجه شما قرار گیرد. به طور مثال یک غذاساز با حجم ۲ لیتر برای یک خانواده ۴ نفره مناسب است. سپس دقت کنید که چه وسایل برقی را در منزل دارید؟

آیا آب میوه گیری یا آب مرکبات گیری دارید؟ اگر بله هر چند روز یکبار از آن استفاده می‌کنید. اگر خیر تا به حال چقدر نبودن این وسیله را در خانه احساس کرده‌اید؟

آیا آسیاب دارید؟ مخلوط کن چطور؟ هر چند وقت یکبار مخلوط کن را روشن کرده و شیرموز برای خود و خانوادتان درست می‌کنید؟!

آیا جزو افرادی هستید که دائم در حال تغییر رژیم غذایی خود هستند؟! اگر بله، برای درست کردن آب کرفس خود از چه دستگاهی استفاده می‌کنید؟!

آیا شاغل هستید و زمان زیادی را نمی‌توانید به آشپزی اختصاص دهید؟ یا بعد از سرکار به قدری خسته هستید که دیگر حوصله پخت و پز را ندارید؟!

آیا کودک دارید و وقتتان را به نگهداری از وی اختصاص می‌دهید؟!

یا خیر خانه دار هستید و دوست دارید برای خود و خانوادتان از بهترین مواد غذایی استفاده کنید؟! آیا دوست دارید انواع چیپس‌ها را برایشان به صورت سالم تهیه کنید و هر روز با یک سورپرایز جدید به سراغشان بروید؟ یا اهل پختن کیک و انواع سس و رب هستید؟!

در همه موارد فوق داشتن بهترین غذاساز، متناسب به نیاز شما پیشنهاد می‌شود.

شما باید تمام این موارد را برای خرید یک لوازم برقی مدنظر قرار دهید. چرا که در حال حاضر اکثر خانواده‌ها برای خرید یک وسیله مجبور هستند برنامه‌ریزی کنند. پس قاعدتا نمی‌توانند ریسک خرید هر محصولی را بپذیرند.

باید ببینید که چه لوازم برقی آشپزخانه را دارید و چه میزان می‌توانید برای آن هزینه کنید؟ بنابراین انتخابتان صرفا نباید بر مبنای ظاهر زیبا یا یک برند خاص باشد.

به طور مثال اگر شما همزن دارید، بهتر است سراغ برندی بروید که امکان همزن را در دستگاه خود در نظر نگرفته‌اند. یا اگر آب میوه گیری یا آب مرکبات گیری دارید، بهتر است یک غذاساز ساده را برای خرید انتخاب کنید.

یا اگر لوازم برقی آشپزخانه مانند خمیرزن، همزن، آسیاب و… کهنه شده و یا اصلا آن‌ها را در منزل خود ندارید و می‌خواهید یک وسیله مناسب بخرید، بهتر است برندی را انتخاب کنید که حداکثر امکانات را برای مشتریان خود در نظر گرفته‌اند.

در جدول زیر به طور خلاصه چندین برند و محصول را برای مقایسه انتخاب کردیم و در نهایت با توضیحات بیشتر این مطلب را به پایان می‌رسانیم.

سوالات متداول بهترین غذاساز موجود در بازار ( سال 1403 )

فروش ویژه