خانه تماس با ما

خرید فشارسنج دیجیتالی، قیمت بهترین فشارسنج دیجیتالی با ضمانت نامه

خرید فشارسنج دیجیتالی

قطعا همه شما با دستگاه های فشارسنج دیجیتالی یا ساده در مراکز درمانی و یا در منازل آشنا هستید. بالا رفتن بیش از اندازه فشار و یا پایین آمدن بیش از حد آن می تواند عوارض جبران نا پذیری را به همراه داشته باشد. داشتن یک فشارسنج در منزل می تواند سلامتی شما را تضمین کند. اگر یک فشارسنج مناسب را در منزل خود داشته باشید می توانید بدون مراجعه به مراکز درمانی از میزان فشار خود مطلع شوید. بست رویو نیز بهترین فشارسنج دیجیتالی را برای شما فراهم آورده تا با بررسی کیفیت و قیمت هر کدام از آنها بهترین خرید را داشته باشید. 

 

معرفی فشارسنج های دیجیتالی همراه با لینک خرید از دیجی کالا

 

بهترین ها

رتبه تصویر عنوان امتیاز موارد بیشتر
1
فشار سنج بیورر مدل BM47
فشار سنج بیورر مدل BM47

2
فشارسنج بیورر مدل BM19
فشارسنج بیورر مدل BM19

3
فشارسنج مایکرولایف مدل BP A200 AFIB
فشارسنج مایکرولایف مدل BP A200 AFIB

4
فشارسنج اکیومد مدل K150
فشارسنج اکیومد مدل K150

5
فشارسنج رزمکس مدل X9
فشارسنج رزمکس مدل X9

6
فشارسنج پلی گرین مدل KP-7520
فشارسنج پلی گرین مدل KP-7520

7
فشارسنج رزمکس مدل X5
فشارسنج رزمکس مدل X5

8
فشارسنج گلامور مدل LS808
فشارسنج گلامور مدل LS808

9
فشارسنج شیان مدل LD-530
فشارسنج شیان مدل LD-530

10
فشارسنج سیتی زن مدل CH-453AC
فشارسنج سیتی زن مدل CH-453AC

بهترین ها

# 1
# 3

فشارسنج مایکرولایف مدل BP A200 AFIB

# 4
# 6

فشارسنج پلی گرین مدل KP-7520

# 8
# 10

فشارسنج سیتی زن مدل CH-453AC


بررسی و راهنمای خرید فشارسنج های دیجیتالی

در گذشته فشارسنج ها تنها در مراکز درمانی موجود بود و کسی قادر نبود به تنهایی در منزل فشار خود را اندازه گیری کند. در نتیجه افراد یا به عدد فشار خود توجهی نمی کردند و یا مجبور بودند هر بار به مراکز درمانی مراجعه کنند و یا حتی در منزل و با توجه به حدسیات خود فشار خود را تنظیم کنند. تمام این موارد ممکن بود سلامتی شخص را به خطر بیاندازد. از اینرو ساخت فشارسنج دیجیتالی در دستور کار تولید کنندگان لوازم پزشکی قرار گرفت. فشارسنجی که بدون نیاز به مهارت خاص و به تنهایی بتواند مورد استفاده قرار گیرد.

هم اکنون در بازار لوازم پزشکی و سلامت سه نوع فشارسنج موجود است: فشارسنج های پمپی، فشارسنج های جیوه ای و فشارسنج دیجیتالی

 

در هنگام خرید فشارسنج دیجیتالی به چه نکاتی توجه کنیم:

بودجه در نظر گرفته شده برای فشارسنج دیجیتالی:

تفاوت قیمت در فشارسنج دیجیتالی به انداه ای نیست که برای خرید آن ها ما را دچار تردید کند. سعی کنید در ابتدا ویژگی هایی را که نیازمند آن هستید مشخص کرده و سپس فشارسنج دلخواهتان را انتخاب کنید.

حافظه فشارسنج دیجیتالی:

حافظه در فشارسنج دیجیتالی از جمله مواردی است که توجه به آن در هنگام خرید بسیار مهم است. در این نوع از فشارسنج ها با بررسی اندازه گیری های قبلی می توانید از میزان فشار خود در طول مدت معینی با خبر شوید. سعی کنید فشارسنجی را انتخاب کنید که حداقل تا یک ماه اطلاعات شما را ذخیر کند. در برخی از فشارسنج ها نیز قابلیتی قرار داده شده است که به شما میانگینی از نتایج گرفته شده در طول زمان معینی را می دهد.

اندازه کاف دستگاه فشارسنج:

کاف در دستگاه فشارسنج به قسمتی گفته می شود که توسط آن فشارسنج به بازو یا مچ شما متصل شده و اندازه گیری را انجام می دهد. در صورتی که این بخش از فشارسنج دارای اندازه درستی نباشد، ممکن است اعداد دقیقی را نمایش ندهند. در برخی از کاف ها قابلیت ۳۶۰ درجه قرار داده شده است. این قابلیت باعث افزایش دقت فشارسنج می شود، به اینصورت که در تمام نقاط کاف سنسور های اندازه گیری کننده فشار موجود است در نتیجه فرقی نمی کند که فشارسنج را از کدام جهت بر روی بازوی خود ببنید.

باتری فشارسنج:

اطلاع از میزان دوام و عمر باتری در دستگاه فشارسنج بسیار مهم است. سعی کنید فشارسنجی را انتخاب کنید که دارای باتری قابل شارژ باشد. نداشتن باتری باعث می شود تا برای اندازه گیری فشار خود به پریز برق نیاز داشته باشید، در نتیجه دیگر نمیتوانید آن را به هر جایی با خود حمل کنید.

قابلیت تشخیص آریتمی:

در فشارسنج های جدیدتر قابلیتی تحت عنوان تشخیص آریمتی قرار داده شده است. آریتمی به معنی تپش نا منظم قلب می باشد. در این فشارسنج ها در صورت وجود آریتمی، علامتی بر روی آن پدیدار می شود که به حالت چشمک زن در می آید و برای اندازه گیری دقیق فشار باید چند دقیقه استراحت کرده و دوباره اندازه گیری را انجام دهید. وجود این ویژگی ضربان نامنظم قلب شما را نشان می دهد و در صورت ادامه باید به پزشک معالج خود مراجعه نمایید.

انواع فشارسنج

فشارسنج پمپی یا عقربه ای:

هنوز هم بسیاری از افراد طرفدار پر و پا قرص این نوع از فشارسنج ها هستند و ادعا میکنند که این نوع از فشارسنج ها از دقت بالاتری برخوردار هستند. البته منکر این قضیه نمی توان شد، چرا که در مورد فشارسنج دیجیتالی ممکن است عوامل زیادی مانند رطوبت هوا، ضعیف بودن باتری و مسائلی از این قبیل  بر دقت این فشارسنج اثر بگذارد اما نمی توان گفت که  فشارسنج دیجیتالی قابلیت های کمتری نسبت به فشار سنج های پمپی دارند.

مشکلی که در فشارسنج های پمپی وجود دارد این است که فرد به تنهایی نمی تواند فشار خود را با آن اندازه گیری کند و نیازمند شخصی است که تجربه کافی برای کار با آن را داشته باشد. در این نوع از فشارسنج ها، عقربه بر روی صفحه مندرج توسط فشار هوا حرکت می کند و با توجه به اعداد موجود بر روی صفحه، مقدار فشار مشخص می شود.

فشارسنج جیوه ای:

این نوع از فشارسنج ها نیز از گذشته های بسیار دور در مطب ها و بیمارستان ها موجود بوده اند. مشکلی که این نوع از فشارسنج در مقابل دیگر فشارسنج ها دارند شکستگی و پخش جیوه ای است که در داخل آن قرار گرفته است. البته خیلی وقت است که دیگر از این نوع از فشارسنج ها حتی در مطب ها نیز استفاده نمی شود.

فشارسنج دیجیتالی:

فشارسنج دیجیتالی از آسان ترین و کاربردی ترین فشارسنج ها برای مصارف خانگی می باشند. با داشتن این نوع از فشارسنج ها نه تنها به تجربه نیازی ندارید بلکه فرد به تنهایی نیز می تواند فشار خود را اندازه گیری کند. این نوع از فشارسنج ها در دو نوع بازویی و مچی در بازار موجود هستند. از نظر مصرف کنندگان فشارسنج دیجیتالی، نوع بازویی با دقت بیشتری کار می کند.

ارتباط با تیم تبلیغات