خانه تماس با ما مقالات

فروش ویژه

مشاوره تخصصی سئو ، طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ | 09213915738

مواردی که در رابطه با مشاوره و توسعه بیزنس های آنلاین میتواند به شما کمک کند.

 

در سال های اخیر به خصوص بعد از کرونا بسیاری از کسب و کار های سنتی به بیزینس های آنلاین تبدیل شدن، اما به دلیل اینکه صاحبان و سرمایه گزاران بیزینس ها تجربه ای در زمینه کسب و کار های اینترنتی و آنلاین نداشتن مجبور به آزمون خطا و صرف هزینه های بسیاری را شدند. علاوه بر این هزینه های بهینه نشده زمان بسیاری هم صرف بازگشت سرمایه می شد.

 

تیم بست ریویو در تلاش است که با مشاوره های تحصصی در رابطه با ( سئو ، طراحی وب سایت و دیجیتال مارکتینگ ) به شما صاحبان کسب و کار های آنلاین و مدیرانی که میخواهند کسب و کار های خود را به سمت بیزینس های آنلاین هدایت کنند کمک کند تا به بهینه ترین شکل ممکن بتوانند کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی و یا آن را بهینه کنند و به درآمد برسانند.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

( 09213915738 ) 

 

 

 

مختصری در باره بیزینس های آنلاین و تاثیر بهینه سازی و سئو ( SEO ) در آنها

با گذشت تقریبا ۱۰ سال از وارد شدن بیزینس های آنلاین در ایران هنوز هم ۷۵ درصد از بیزینس ها وارد این مارکت نشده اند، با توجه به حجم زیادی از کاربران که در محیط وب ( گوگل ، اینستاگرام و اپلیکیشن ها ) وجود دارد، صاحبان کسب کار میتوانند با بهینه سازی هزینه ها و همینطور انتخاب درست محیط سرمایه گزاری در زمینه بیزینس آنلاین میتوانند حجم فروش و همینطور ارائه خدمات خود را به شدت افزایش دهند. 

 

حالا در این میان چرا SEO و بهینه سازی موتور های جست و جو انقدر اهمیت دارد؟ 

بر اساس اطلاعاتی که توسط وب سایت و کمپانی ( Statista ) منتشر کرده ، گوگل ۸۶ میلیارد بازدید ماهانه دارد و این در مقایسه با پربازدید ترین سوشال مدیا ( فیسبوک ) که تنها ۲۰ میلیارد بازدید ماهانه دارد یعنی تقریبا ۴ برابر ، پس به همین سادگی میتونیم نتیجه بگیریم که حداقل تا ۱۰ سال آینده رتبه داشتن در گوگل برای بیزینس های آنلاین مورد اهمیت خواهد بود.

اما با اینکه بیش از ۱۰ سال هست که ما داریم از گوگل استفاده میکنیم، اما هنوز هم رتبه داشتن در نتایج ابتدایی گوگل برای ما چالشی دشوار است. البته نیمی از این چالش مربوط به میزان رقابت در یک موضوع یا بیزینس میشود. به هرحال داشتن فقط رتبه در گوگل آنچنان اهمیتی ندارد، اما داشتن جایگاه ه و رتبه ای در صفحه نخست گوگل است که هم چالش به شمار میرود و هم بسیار مهم است. این اهمیت به دلیل آن است که تقریبا ۶۷ درصد از کلیک ها در نتایج گوگل بر روی نتایجی است که در رتبه ( بین ۱ تا ۵ ) نمایش داده میشوند ، به زبان ساده تر ۶۷ درصد ورودی ها روی لینک های ۱ تا ۵ گوگل کلیک خواهند کرد. پس در نتیجه شما اگر در این نتایج قرار بگیرید شانس بیشتری برای دیده شدن محصول و خدمات خود دارید و همینطور هم میتوانید کاربران بیشتری را هم به مشتری نبدیل کنید.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

( 09213915738 ) 

 

 

 

راه کار ها و مدل های افزایش حجم فروش به واسطه بیزینس های آنلاین

 

در استفاده از بستر وب و بیزینس های آنلاین مدل های مختلفی هستند که میتوان از آنها برای افزایش فروش و همینطور بازگشت سرمایه استفاده کرد، این بیزینس مدل های آنلاین و اینترنتی پیش از انتخاب نیاز به بررسی خود کسب و کار و همینطور میزان نیاز بازار ( در محیط وب ) دارد. برای اینکه بتونیم به بهینه ترین شکل ممکن هزینه های مازاد را کاهش دهیم باید کاربران کسب و کار خود را در محیط وب بهتر بشناسیم. ( توجه کنید که رفتار کاربر در محیط وب با محیط های میدانی و سنتی بسیار متفاوت است )

 

انواع مدل های کسب و کار های آنلاین 

 

طراحی سایت و سئو 

استفاده از سوشال مدیا ها ( اینستاگرام ، یوتیوب ، تیک توک و ... )

تبلیغات اینترنتی ( تبلیغات نیتیو ، کلیکی ، بنری ، ادورز )

استفاده از پلتفرم های افیلیت ( دیجی کالا ، دیوار ، ترب ، با سلام و .... )

استفاده از تبلیغات اپلیکیشن ها ( کافه بازار و اسنپ و .. )

استفاده از بستر های b2b ( سایت های افیلیت و مارکت پلیس )

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

( 09213915738 ) 

 

 

مدل های مشاوره و آموزش برای بهینه سازی و راه اندازی بیزینس های آنلاین

 

مشاوره های تیم ما به صورت آموزش محور و همینطور مشاوره های تخصصی برای بهینه سازی هزینه ها و همینطور افزایش ورودی و در صورت داشتن بستر مناسب افزایش فروش است.

 

مشاوره های آنلاین ( محاسبه به صورت ساعتی )

مشاوره های حضوری ( محاسبه به صورت ساعتی )

مشاوره همراه با آموزش های تیمی مجموعه ها ( به صورت توافقی و با معیار مدت زمان )

انجام پروژه ( طراحی وب سایت ، سئو و بهینه سازی )

مشاوره در اجرای کمپین های دیجیتال مارکتینگ ( تبلیغات AD گوگل ، تبلیغات نیتیو ، کلیکی و بنری )

ارائه خدمات ( کیورد ریسرچ ، محتوا و همینطور تدوین و استراتژی پلن های بهینه سازی off page و on page ) همراه مشخص بودن فاکتور هزینه ها

 

توضیحات مختصری درباره چگونگی و فرایند مدل های مشاوره و اجرای پروژه ها

 

مشاوره های آنلاین :

مخاطبین این نوع مشاوره ها معمولا افرادی هستند که مسئولین وب سیات یا مدیران سئو و مارکتینگ بیزینس های آنلاین میباشند ، البته صاحبان کسب و کار ها نیز اغلب از این نوع مشاوره ها استفاده میکنند.

انجام این نوع مشاوره ها به صورت میتینگ در ( اسکایپ و گوگل میت ) انجام میشود ، و پیش از انجام جلسه اطلاعاتی مانند ( آدرس وب سایت و دسترسی سرچ کنسول و ... ) از مشتری دریافت میشود و پس از بررسی جاسه برای ارائه راهکار و بررسی و دقیق تر انجام میپذیرد.

نوع دیگر این به صورت پرسش و پاسخ انجام میشود که این مدل از مشاوره رو علاوه بر اسکایپ و گوگل میت میتوان از طریق پیام رسان ها مانند: ( تلگرام ، واتس آپ ) هم انجام داد.

 

مشاوره حضوری :

در این مدل از مشاوره پیش از ست کردن تایم های حضور شما باید اطلاعاتی درباره اهداف خودتون برای انجام مشاوره مثل: ( آموزش تیم ، مشاوره برای گسترش و توسعه بیزینس ، مشاوره برای بهینه سازی و ..... ) را از طریق پیام رسان ها ( تلگرام و واتس آپ ) و همینطور به صورت تماس تلفنی به تیم ما ارجاع دهید. و همینطور در صورت لزوم اطلاعاتی مانند آدرس وب سایت و دسترسی های مورد نیاز. مبلغ مشاوره بر اساس این اطلاعات و بیریف و اهدافی که شما در اختیار ما قرار میدهید محسابه میشود به علاوه زمانی که شما نیاز به مشاوره حضوری دارید. ( روز های مشاوره حضوری به دلیل محدود بودن زمان معمولا آخر هفته ها میباشد )

 

مشاوره همراه با آموزش های تیمی مجموعه ها ( منتور ) :

 

در این مدل از مشاوره که همراه با آموزش ( تیم هایی مانند : محتوا ، سئو و بهینه سازی ) میباشد که ما به صورت تیمی ( آنلاین و حضوری ) به افراد مرتبط با بخش دیجتال مارکتینگ آموزش هایی در باره ( بهینه سازی و سئو ) میدهیم . این نوع از مشاوره شامل تبادل و همینطور ارتباط موثر با تیم فنی نیز میشود ( اطلاعاتی در باره کاهش سرعت بود و همینطور معیار های گوگل و کاربران با هدف توسعه بخش فنی و تکنولوژی وب سایت ها )

صاحبان و کارفرمایان هم میتوانند از این مدل مشاوره های آموزش محور استفاده کنند و معیار های بخش های مختلف تیم های مارکتینگ آنلاین را مشخص کنند. برای صاحبان کسب و کار یکی از چالش های کارفرمایان و مدیران بخش های مارکتینگ ، کنترل و تعیین KPI برای ( سئو کاران ، برنامه نویسان و همینطور بخش هایی مثل محتوا و .. ) است. در این مدل از مشاوره ، ما به کارفرمایان و مدیران آموزش میدهیم تا بتوانند به راحتی تیم ها و بخش های مختلف را کنترل کنند و همچنین معیار های مناسبی برای کنترل آنها داشته باشند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

( 09213915738 ) 

 

 

 

انجام پروژه ( طراحی وب سایت ، سئو و بهینه سازی و همینطور اجرای کمپین های تبلیغاتی ) :

 

در این بخش از اجرای پروژه توسط تیم بست ریویو ، ما در تمامی مراحل انجام و اجرای پروژه در کنار شما خواهیم بود و تمامی مراحل پروژه به شکلی شفاف و مشخص انجام میگردد. در تمام بخش هایی که توسط تیم ما اجرا خواهد شد مهم ترین نکته رضایت مشتریان است و اگر اجرای پروژه ای از توان تیم ما خارج باشد صد در صد آن را قبول نخواهیم کرد.

 

اجرای پروژه های طراحی وب سایت : برای اجرای پروژه های طراحی سایت، ابتدا نیاز به بررسی در باره اینکه چه نوع وب سایتی برای بیزینس و یا خدمات شما مشتریان عزیز مناسب است. برای این بخش نیاز به جلسات بین ( تیم ما و تیم برنامه نویسی ما و یک نماینده از شما است که در رابطه با بیزینس شما اطلاعات کافی داشته باشد ) . در این جلسات با توجه به میزان بودجه و نیاز بیزینس شما و همینطور اهداف تان قالب وب سایت شما انتخاب میگردد. ( قالب آماده یا قالب اختصاصی و یا PWA / سایت اپلیکیشن ) 

 
 

اجرای پروژه های ( سئو و بهینه سازی موتور های جست و جو ) : در این بخش از اجرای پروژه شما نیاز به یک هزینه ابتدایی برای خود وب سایت دارید که بر اساس رقابت موضوع کسب و مار شما در محیط وب محاسبه خواهد شد و یک دستمزد تیم ما هست که بر اساس زمانی که نیاز به انجام کار های عملی روی وب سایت است محاسبه خواهد شد. در این بخش در تمام روند در کنار شما خواهیم بود و مشاوره خواهیم داد. 

 

نکته : شما تمام فرایند انجام پروژه های سئو را به صورت ثیت شده و آنلاین از طریق گوگول شیت آنلاین خواهید دید ) ، تمام خروجی ها و معیار ها هم برای شما از طریق ابزار های گوگل ( سرچ کنسول و آنالتیکس ) قابل مشاهده هستند.

 
 

مشاوره در اجرای کمپین های دیجیتال مارکتینگ : مدل مشاوره برای اجرای کمپین ها به شکل آنلاین و در صورت لزوم حضوری انجام میشود.

برای تعیین بودجه و همینطور داشتن معیاری برای کنترل اجرای کمپین نیاز به متخصصی دارید که در بازه زمانی پیش از استارت تا پایان کمپین در کنار شما باشد و مشاوره های لازم در رابطه با ( تحلیل رفتار کاربران ، تعیین معیار برای بودجه ، بهینه سازی کمپین ) به شما مشاوره دهد.

 
 

ارائه خدمات ( کیورد ریسرچ ، محتوا و همینطور تدوین و استراتژی پلن های بهینه سازی off page و on page ) همراه مشخص بودن فاکتور هزینه ها

 

این خدمات برای بخش هایی که تخصصی در حال بهینه سازی وب سایت و همینطور توسعه بیزینس خود هستند مناسب میباشد. بیزینس هایی که بر پایه بهینه سازی موتور جست و جو ( سئو ) هستند، میتوانند از خدماتی مانند ( استحراج کلمات کلیدی ، رفع کنیبال ، تارگت کردن صفحات ، لسنک سازی ، PBN و همینطور بهبود سرعت لود سایت ) استفاده کنند و این خدمات را به متخصصین تیم ما بسپارند و در طول پروژه از مشاوره های تیم هم به صورت رایگان بهرمند شوند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

( 09213915738 ) 

 

 

 

 

درباره تیم بست ریویو ( besrreview.ir )

 

تیم بست ریویو بر اساس معیار های نوین تشکیل شده است و بسیاری از اعضا به صورت فیریلس با ما همراه هستند و همین موضوع بسیاری از هزینه ها را بهینه میکند. این تیم در طی ۵ سال آزمون خطا و کار تیمی توانسته است در بسیاری از پروژه ها مشارکت کند و همینطور پلتفرمی برای آنالیز و بررسی برند ها نیز راه اندازی کند که به تازگی در حال توسعه است. هدف ما کسترش و بهبود بیزینس در محیط وب است. 

 

نمونه پروژه های بین المللی به همراه بخشی از فرایند و روند اجرای پروژه ها

 

 

نمونه وب سایت ها بین المللی و ایرانی ( پروژه های سئو و طراحی سایت ) : 

 

( نکته : این وب سایت ها باید با وی پی ان باز شوند چون دسترسی برای کاربران داخلی محدود شده است )

brandsreviews.com

cureganics.com

potentlift.com

nourishmax.com

nourishlash.com

نمونه ای از روند کاری در پروژه های بین المللی را در عکس های زیر میتوانید مشاهده کنید:

 

 

نمونه ای از کلمات کلیدی که در آنها رتبه گرفته ایم ( توجه داشته باشید رقابت در کلمات و وب سایت های انگلیسی زبان در سطح بین المللی است و بسیار گسترده است.

 

 

 

نمونه ای از ثبت روند اجرایی پروژه ها ، که به صورت گزارشی آنلاین برای کارفرما قابل مشاهده میباشد.

 

شیت آف پیج ( ریپورتاژ ها و بک لینکسازی ) | Off Page

 

 

-------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------

 

 

نمونه از استخراج کلمات کلیدی ( کیورد ریسرچ )

 

 

 

نمونه پروژه های ایرانی :

 

bestreview.ir

tamasha.com

rahweb.ir

tejarat-gram.com

 

برای مشاهده و دریافت اطلاعات بیشتر و همینطور نمونه کار های دیگر ( تماس بگیرید ) | 09213915738 ----------- > دسترسی به واتس آپ و تلگرام ( خشایار غفاری )

 

نظرات مشتری

فروش ویژه

فروش ویژه

فروش ویژه