خانه تماس با ما مقالات

بررسی و راهنمای خرید بهترین میز گیمینگ در سال 2021

بررسی و راهنمای خرید بهترین میزهای گیمینگ موجود در بازار

 

حرفه ای شدن صنعت گیمینگ باعث شده که ابزارهای بازی نیز به سمت حرفه ای شدن بروند. یکی از ابزارهایی که گیمیرها برای راحتی بیشتر خودشان و انجام بازی بهتر استفاده می کنند، میز گیمینگ است. انتخاب و خرید میز گیمینگ مورد نظر شما که هم کیفیت خوبی داشته باشد و هم از لحاظ قیمتی به صرفه باشد، بین این همه مدل و محصول نیازمند بررسی جامع و داشتن اطلاعات کافی از میزهای گیمینگ است. از همین رو ما در بست رویو بهترین میزهای گیمینگ را با صفحه بررسی تخصصی و همچنین قیمت به روز شده برایتان آورده ایم تا شما با مقایسه آنها، بهترین میز را برای بازی انتخاب نموده و از حرید خود رضایت کامل داشته باشید. 

 

معرفی بهترین برند های میز گیمینگ در جهان

 

فروش ویژه

بهترین ها

رتبه تصویر عنوان امتیاز موارد بیشتر
1
میز گیمینگ  هیراد مدل R105
میز گیمینگ هیراد مدل R105

2
میز گیمینگ مدل 644
میز گیمینگ مدل 644

3
میز مناسب گیمینگ و استریو مدل P3
میز مناسب گیمینگ و استریو مدل P3

4
میز گیمینگ کد 19364-m
میز گیمینگ کد 19364-m

5
میز  گیمینگ مدل 1452
میز گیمینگ مدل 1452

6
میز  گیمینگ مدل CAT
میز گیمینگ مدل CAT

7
میز  گیمینگ مدل CHC_007
میز گیمینگ مدل CHC_007

8
میز گیمینگ  سو مدل KO
میز گیمینگ سو مدل KO

9
میز گیمینگ مدل 14567000
میز گیمینگ مدل 14567000

10
میزگیمینگ مدل گل یاس 160000
میزگیمینگ مدل گل یاس 160000

فروش ویژه

فروش ویژه

رتبه محصول

5

راهنمای جامع خرید بهترین میز گیمینگ

با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی دیگر بازی های رایانه و دنیای گیمینگ فقط برای سرگرمی نیست و در عصر حاضر به یه تجارت و حرفه تبدیل شده است و مسابقات در سطح جهانی نیز برگزار می گردد. امروزه بازی های متنوعی در بازار وجود دارد و گیمیرها برای بازی کردن به ابزارها و وسایل متناسب با آن نیازمند هستند.  اگر شما نیز می خواهید تجربه گیمینگ فوق العاده ای داشته باشید، خرید بهترین میز گیمینگ متناسب با استفاده و بازی شما این روزها به یک ضرورت تبدیل شده است.

 

میز گیمینگ چیست؟

به صورت ساده بخواهیم تشریح کنیم، یک میز گیمینگ متناسب برای بازی طراحی شده است. ویژگی های این میزها برای گیمرها از نظر استراتژیک و راحتی بهینه شده است. میزهای گیمینگ در انواع مختلفی در بازار موجود هستند و شما می توانید بر اساس نیاز خود یکی از آنها را انتخاب و خرید کنید. هدف اصلی میز گیمینگ این است که هم راحت باشید و هم بازدهی بهتری در بازی داشته باشید. میزهای مخصوص گیمینگ فضایی را برای گیمر فراهم می کند که برای چندین مانیتور نیز مورد استفاده قرار می گیرد و به راحتی می توانید از یک صفحه کلید به صفحه کلید دیگر بروید. یکی دیگر از مزایای میزهای گیمینگ این است که به گیمرهای حرفه ای کمک می کند تا بدون فشار آوردن به بدن خود هنگام انجام بازی که معمولا زمان زیادی هم است، روی بازی تمرکز کنند. این میزها بسیار راحت هستند و بیشتر در هنگام فرو رفتن در چالش های آنلاین که شما زمان زیادی را پای سیستم میگذرانید، توصیه می گردد.

تقریبا همه گیمرها که به صورت حرفه ای بازی می کنند به این نتیجه رسیده اند که میزهای گیمینگ خصوصیاتی دارد که برای آنها هنگام انجام بازی مناسب است.

 

میز گیمینگ چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

     

     1. اندازه میز گیمینگ

اکنون که تصمیم گرفته اید از میز گیمینگ مناسبی استفاده نمایید، تنها چیزی که ابتدا باید مد نظر داشته باشید این است که آیا این میز در اتاق شما جای می گیرد یا خیر. قبل از اینکه برای خرید میز گیمینگ اقدام کنید، حتما اندازه اتاق خود و همچنین فضای بازی را بسنجید. این در انتخاب و خرید بهترین میز گیمینگ به شما خیلی کمک خواهد کرد. اگر شما یک میز گیمینگ فوق العاده جالب را هم بخرید ولی وارد اتاق شما نمی شود به چه دردی میخورد. هر چند این موضوع بسیار ابتدایی و ساده به نظر ساده می رسد، اما معمولاً بسیاری از گیمرها مرتکب این اشتباه می شوند.

زیرا هنگام خرید و داشتن شوق زیاد از تهیه یک میز اختصاصی جدید برای بازی خود، معیارهای خرید بهترین میزگیمینگ را فراموش می کنند. روش مناسب برای اطمینان از ابعاد اندازه گیری آن ها با استفاده از نوار است. نه تنها لیست گزینه ها را محدود می کند بلکه در انتخاب هر چه بهتر شما نیز بسیار مفید است.

      2. قیمت میز گیمینگ

هنگام خرید میز گیمینگ باید قیمت میز و هزینه آن را در نظر بگیرید. مدل های متنوعی از میز مخصوص بازی در بازار موجود است. قیمت آنها با ویژگی های مختلف که دارند بسیار متفاوت است.

قبل از اینکه برای خرید یک میز برای نیاز های بازی خود قدم بگذارید، همیشه توصیه می شود از خود بپرسید مبلغی که می خواهید برای میز بازی خرج کنید چه مبلغی است. نه تنها لیست گزینه های میز گیمینگ موجود را محدود می کند بلکه به شما در خرید بهترین میز گیمینگ نیز کمک می کند.

سوالات متداول بررسی و راهنمای خرید بهترین میز گیمینگ در سال 2021

فروش ویژه