خانه تماس با ما

خرید کاپشن پسرانه، انواع کاپشن های پسرانه مناسب زمستان

بهترین کاپشن پسرانه

کاپشن بعنوان پر کاربردترین پوشش زمستانی حضور پر رنگی در رگال لباس افراد مختلف جامعه دارد. کاپشن های با کیفیت با انعطاف پذیری بالا و گرمای زیاد همراهی مناسب برای کودک دلبند شما در روزهای سرد سال بشمار می روند. با در نظر گرفتن موارد زیر بهنگام خرید کاپشن پسرانه محصولی با کیفیت و هیجان انگیز را برای فرزند خود انتخاب کنید. از همین رو ما در بست رویو بهترین کاپشن های پسرانه را با صفحه تخصصی هر محصول و مدل با قیمت های به روز شده آنها را گرد هم اورده ایم تا با مقیاسه آنها بهترین انتخاب را داشته باشید. 

بهترین ها

رتبه تصویر عنوان امتیاز موارد بیشتر
1
کاپشن پسرانه بانامان کد B703
کاپشن پسرانه بانامان کد B703

2
کاپشن پسرانه لوپیلو کد ۵۱۶۱
کاپشن پسرانه لوپیلو کد ۵۱۶۱

3
کاپشن پسرانه کد M06
کاپشن پسرانه کد M06

4
کاپشن پسرانه کیابی کد ۱۵۸۰
کاپشن پسرانه کیابی کد ۱۵۸۰

5
کاپشن پسرانه کد SK1428
کاپشن پسرانه کد SK1428

6
کاپشن پسراانه کد ۱۴۸۴
کاپشن پسراانه کد ۱۴۸۴

7
کاپشن پسرانه پیپرتس مدل KP1
کاپشن پسرانه پیپرتس مدل KP1

بهترین ها

# 1

کاپشن پسرانه بانامان کد B703

# 2

کاپشن پسرانه لوپیلو کد ۵۱۶۱

# 4

کاپشن پسرانه کیابی کد ۱۵۸۰

# 6
# 7

کاپشن پسرانه پیپرتس مدل KP1


رتبه محصول

5

 با در نظر گرفتن موارد زیر بهنگام خرید کاپشن پسرانه محصولی با کیفیت و هیجان انگیز را برای فرزند خود انتخاب کنید.

  • طرح: بمانند دیگر پوشش ها اولین فاکتور در انتخاب کاپشن پسرانه توجه به طرح و ظاهر محصول است. در انتخاب طرح لازم است به محل تردد و سایر اجزای پوششش فرزند خود توجه کنید.
  • جنس: کاپشن ها با پارچه های متنوعی تولید می شوند. از کاپشن های جین و پشمی گرفته تا کاپشن هایی از جنس پلی استر. در انتخاب جنس کاپشن انتظارات خود را از محصول مشخص کنید تا کاپشنی مناسب را برای فرزند خود انتخاب کنید. کاپشن های با کیفیت عموما ضد آب هستند و سال های سال در رگال لباس های فرزند شما ماندگار خواهند بود.
  • میزان گرما: مطمئنن یکی از فاکتورهای مهم در خرید کاپشن توجه به میزان گرمای محصول است. ضخامت، وجود آستر داخلی، حالت کشبافت در سر آستین ها و بخش پایینی و در نهایت جنس پارچه تاثیر مستقیمی بر میزان گرمای کاپشن دارد.
  • سبکی: بسیاری از کاپشن ها به رغم گرمای مناسب بسیار سنگین هستند و کودک بهنگام پوشیدن آن ها خسته و کلافه می شود. حتما به وزن کاپشن دقت کنید و محصولی را انتخاب کنید که پوشیدن آن برای فرزندتان مشکل ساز نباشد.
  • انعطاف پذیری بالا: در تمامی البسه بچگانه انعطاف پذیری فاکتوری مهم و ضروری است. اگر کاپشن مورد نظر شما انعطاف پذیری بالایی نداشته باشد بر اثر فعالیت های کودکانه فرم خود را از دست می دهد و براحتی صدمه می بیند.
  • کیفیت دوخت: کیفیت بالای دوخت ضامن ماندگاری محصول شما است. از نکات مهم در انتخاب کاپشن توجه به محل بسته شدن و درزها است. از سلامت دوخت محصول مطمئن شوید تا دیگر دغدغه پاره شدن کاپشن بر اثر فعالیت های روزمره کودک خود را نداشته باشید.

سایز

  • در انتخاب سایز حتما به اندام فرزند خود توجه کنید. برخی پدر و مادرها کاپشن هایی را به تن فرزندشان می کنند که کودک در آن ها گم می شود. در انتخاب سایز رشد فرزند خود را لحاظ کنید تا حداقل چندسالی کاپشن مورد نظرتان را بر تن او ببینید.

کلاه دار یا بدون کلاه

  • کاپشن ها به دو نوع کلاه دار و بدون کلاه تقسیم می شوند. اگر در محیطی سرد و پر بارش زندگی می کنید و فرزند شما ساعات زیادی را در فضای آزاد مشغول انجام امور روزمره است، حتما کاپشن های کلاه دار را انتخاب کنید. پوشیدن کاپشن کلاه دار با استایلی رسمی از دید طراحان مد اشتباه بزرگی است که عموم کودکان مرتکب آن می شوند.  

قیمت

  •  کاپشن های بچگانه بلحاظ قیمت دامنه وسیعی دارند. با توجه به نیاز خود فاکتورهای اساسی ر ا لیست کرده  و کاپشنی مناسب و به قیمت را خریداری کنید.

 

سوالات متداول خرید کاپشن پسرانه، انواع کاپشن های پسرانه مناسب زمستان

ارتباط با تیم تبلیغات