خانه تماس با ما

بررسی و خرید بهترین گیوه مردانه از دیجی کالا با تخفیف

بهترین گیوه مردانه

کلاش یا گیوه یکی از ارزنده ترین صنایع دستی و لباس های سنتی ایرانی است. نوعی پاپوش که در گذشته به دلیل خنکی،  نرمی، راحتی و مقاومت بالای خود برای پیاده روی های طولانی مدت و گذر از نقاط صعب العبور مورد استفاده قرار می گرفت. این پا افزار گرانبها و زیبا مناسب برای فصول بهار، تابستان و پاییز است. امروزه با بالا رفتن دانش طراحی در تولیدکنندگان داخلی، گیوه ها در طراحی های مدرنی تولید شده و به یکی از پوشش های پرطرفدار و لاکچری تبدیل شده اند. از آنجا که آشنایی با گیوه به اندازه پیشینه آن درخشان نیست، برای خرید این محصول ما در بست رویو بهترین گیوه مردانه را با قیمت به روز شده و صفحه بررسی تخصصی هر مدل گیوه آورده ایم تا شما با مقایسه کیفیت و قیمت آنها بهترین انتخاب نمایید. 

معرفی ۱۰ گیوه مردانه برتر برای خرید

 

 

بهترین ها

رتبه محصول

5

بررسی و راهنمای خرید بهترین گیوه های مردانه

از آنجا که آشنایی با گیوه به اندازه پیشینه آن درخشان نیست، برای خرید این محصول،  بهتر است نکات زیر را در نظر بگیرید.

  • جنس پارچه گیوه: گیوه باید لطیف و خنک باشد. پارچه گیوه های با کیفیت اغلب ضد رطوبت بوده و مقاومت بالایی در برابر سایش و پارگی دارند.
  • طرح و نقش گیوه: طراحی سنتی و نوستالژیک گیوه موجب زیبایی این پا افزار شده و انتخاب را برای شما سخت می کند. در انتخاب طرح علاوه بر سلیقه، بهتر است به اجزای دیگر پوشش و محل ترددتان توجه کنید.
  • جنس کفی داخی گیوه: جنس کفی باید نرم و راحت باشد. نباید موجب تعرق زیاد پا شود. کفی داخلی گیوه های با کیفیت بوی بد عرق را به خود نمی گیرند.
  • جنس زیره گیوه: زیره باید مقاوم در برابر سایش باشد. کف اغلب گیوه ها بسیار مقاوم و انعطاف پذیر است و توان عبور و مرور در نقاط صعب العبور را به شما می دهند.
  • پنجه گیوه: پنجه گیوه نباید تنگ باشد. پنجه تنگ ممکن است به انگشتان پا آسیب بزند.
  • تهیه هوا: اغلب گیوه ها حفره هایی برروی پارچه خود دارند که سبب عبور و مرور هوا می شود و از ماندگاری بوی نامطبوع حاصل از تعرق پا جلوگیری می کند.

قیمت: بمانند تمامی محصولات به قیمت گیوه ای که می خرید، توجه کنید. اگر برای گیوه مبلغ زیادی پرداخت می کنید، مطمئن شوید که محصول مورد نظر دوام زیادی دارد.

 

سوالات متداول بررسی و خرید بهترین گیوه مردانه از دیجی کالا با تخفیف

ارتباط با تیم تبلیغات