خانه تماس با ما مقالات

بهترین تاپ مردانه ( اسپرت و برند ) در سال ۲۰۲۱

بررسی و راهنمای خرید بهترین تاپ مردانه در ایران

 

امروزه وقتی در بازارهای مهم شهرتان قدم می زنید، انواع تاپ های مردانه را در طرح ها و رنگ های متنوع می بینید و البته مردانی در سنین مختلف که در صف خرید این محصولات جذاب ایستاده اند. جالب است بدانید که تا همین چند ساله پیش، واژه تاپ تنها به نوعی پوشش زنانه اطلاق می شد اما با پیشرفت صنعت مد، حالا تاپ به یکی از پرطرفدارترین و راحت ترین پوشش های مردانه تبدیل شده است. تاپ مردانه از حیث جنس و طرح، انواع متنوعی دارد از همین رو انتخاب یک تاپ مردانه مناسب کار ساده ای نیست. ما در بست رویو بهترین تاپ های مردانه را با قیمت به روز شده و بررسی تخصصی هر محصول را برای شما آورده ایم تا با مقایسه کیفیت و قیمت آنها، بهترین انتخاب را داشته باشید. 

معرفی بهترین مارک و برند های تاپ مردانه در سال ۱۴۰۰

 
 

فروش ویژه

فروش ویژه

فروش ویژه

رتبه محصول

5

نکات مهم و ضروری در هنگام خرید تاپ های مردانه

 

اما در هنگام خرید این لباس باید به نکاتی توجه کنید که در زیر به چند نمونه از آن ها اشاره کرده ایم:

محل پوشیدن تاپ مردانه: مهم است که قبل از خرید، محل پوشیدن تاپ تان را مشخص کنید. مطمئنن پوشیدن یک تاپ خانگی برای میهمانی ها و یا قدم زدن در مراکز خرید، مناسب نیست.

 

جنس و مرغوبیت تاپ های مردانه :

در انتخاب جنس تاپ خود باید به انتظاری که از تاپ تان دارید توجه کنید. آیا راحتی برایتان اهمیت دارد؟ خنک بودن در اولویت است؟ چه مقدار بودجه دارید؟

 

اندازه مناسب تاپ های مردانه :

انتخاب سایز مناسب بسیار مهم است. خیلی منطقی نیست که تاپ دقیقا فیت تن شما باشد یا برای شما تنگ. بهتر است سایزی را انتخاب کنید که در آن راحت هستید.

 

پهنای بند در تاپ های مردانه :

هرچه بند تاپ شما باریک تر باشد، حالت اسپورت تری به خود می گیرد.

 

طرح های تاپ مردانه :

امروزه طرح های متنوعی بر روی تاپ های مردانه چاپ می شود. توجه داشته باشید این طرح ها علاوه بر نشان دادن شخصیت شما، تاثیر زیادی بر تیپ و ظاهرتان می گذارد. بهتر است طرح روی پارچه را بر اساس تیپ و محل عبور و مرورتان انتخاب کنید.

 

قیمت تاپ های مردانه :

تاپ مردانه تان را به قیمت بخرید. منظور از به قیمت خریدن، ارزش محصول نسبت به قیمت پرداختی است.

 

رنگ تاپ های مردانه :

اگر اندام چاقی دارید، از رنگ های تیره تر استفاده کنید. اگر پوست تیره ای دارید از تاپ های روشن تر. دور شدن از رنگ های اصلی تیپ شما را اسپورت تر نشان خواهد داد. پس برای انتخاب رنگ، علاوه بر سلیقه خود، به محل رفت و آمدتان توجه کنید.

 

سوالات متداول بهترین تاپ مردانه ( اسپرت و برند ) در سال ۲۰۲۱

فروش ویژه