خانه تماس با ما مقالات

بررسی و راهنمای خرید بهترین انواع دسته بازی

فروش ویژه

بررسی و راهنمای خرید بهترین دسته های گیمینگ موجود در بازار

امروزه دنیای گیمینگ و بازی به دنیای پر هیجان و جذابی برای کودکان و حتی بزرگ‌ سالان تبدیل شده‌ است. دنیای گیمینگ، دنیای جذابی دارند که اگر یکبار آنها را امتحان کنید بدون شک از بازی کردن دیگر سیر نمی‌شوید اما لازمه اینکه بتوانیم بازی را به طور مناسبی انجام دهیم و علاوه بر کسب امتیازات بیشتر، لذت بیشتری نیز از بازی ببریم باید از بهترین دسته های بازی استفاده نماییم. از همین رو ما در بست رویو بهترین دسته های بازی موجود در بازار را با صفحه بررسی تخصصی و همچنین قیمت به روز شده آنها را برایتان آورده ایم تا شما با مقایسه مدل های مختلف دسته بازی، بهترین خرید را داشته باشید.

فروش ویژه

فروش ویژه

 

 

برای خرید یک دسته بازی مناسب چه مواردی را باید مد نظر داشت؟

 
 

پیشرفت روز افزون بازی ها و دنیای گیمینگ، رفته رفته نوید این را می دهد که دنیای گیم دیگر تنها یک سرگرمی نیست! از یک وقت گذرانی ساده گرفته تا رقابتی جدی، همه ی ما به نوعی با بازی های ویدئویی سروکار داریم. رقابتی شدن این عرصه، برند های معتبر جهان را به سمت طراحی ابزار های گیمینگ سوق داده است. یکی از این ابزار ها را می توان دسته بازی دانست. خرید دسته بازی با سیم و بی سیم، دسته بازی موبایل و ...  با در نظر گرفتن قیمت این محصول و تنوع بی سابقه بازار، می تواند اندکی دشوار باشد. 

در ادامه برخی ویژگی هایی که در خرید دسته بازی تاثیرگذار است را برایتان می آوریم:

 

طراحی ارگونومیک دسته بازی

طراحی ارگونومیک نه فقط در هنگام خرید دسته بازی، بلکه در انتخاب هر گجت دیگری جزو فاکتور های اصلی به شمار می رود. طراحی استاندارد و استفاده از متریال مناسب می تواند تضمینی بر کارایی بهتر، طول عمر بیشتر و جلوگیری از خستگی دست کاربر در استفاده طولانی باشد. 
 

جوی استیک های دسته بازی

مواد سازنده، محل قرار گیری و راحتی استفاده از جوی استیک ها نیز می تواند در راحتی استفاده از دسته بازی تاثیر گذار باشد. دسته بازی های حرفه ای از شوک های ۳۶۰ درجه با حساسیت بالا استفاده می کنند که به نسبت حرکت انگشت، از خود بازدهی نشان می دهد. جوی استیک های ارگونومیک، از سطح ضد لغزش بهره می برند تا مانع از تعریق دست و سر خوردن انگشت شوند.
 

خوش دست بودن دسته بازی

دسته بازی های ارگونومیک، به راحتی در دست جا می گیرند و در هنگام حرکت انگشتان، به تمامی کلید های موجود دسترسی خواهید داشت. این امر می تواند تاثیر به سزایی در عکس العمل گیمر ها داشته باشد. قدم بعدی سبک بودن دسته بازی است؛ بهترین دسته بازی های بازار از پلاستیک ABS یا پلی‌کربنات (PC) بهره می برند تا علاوه بر استحکام، سبکی خود را نیز حفظ کنند.
 

فروش ویژه