خانه تماس با ما مقالات

بهترین ریمل های موجود در بازار ( 2021 )

فروش ویژه

راهنمای خرید بهترین ریمل های موجود در بازار ایران و جهان

بدون شک بهترین ریمل از محبوب ترین لوازم آرایش مورد استفاده بانوان آراسته می باشد. در دنیای امروز که آرایش کردن یک هنر محسوب می شود انتخاب صحیح ابزار مناسب آن در خلق این هنر تاثیر انکار ناپذیری خواهد داشت. ریمل مناسب تاثیر بسزایی در زیبا تر شدن آرایش چشمان شما دارد. جالب است بدانید که انتخاب بهترین ریمل و استفاده از آن تکنیک های خاص خود را دارا بوده و هم چنین انتخاب و استفاده از آن ارتباط مستقیمی با فرم چشم و نوع مژه های شما دارد. ما در بست رویو بهترین ریمل های موجود در بازار را با بررسی تخصصی هر محصول و قیمت به روز شده آنها را گرد هم آورده ایم تا با مقایسه کیفیت و قیمت آنها، بهترین انتخاب را داشته باشد. 

 

فروش ویژه

فروش ویژه

نوع ریمل برای آرایش صورت و به خصوص چشم ها بسیار اهمیت دارد، در حالی که برخی از بهترین ریمل ها در بلند کردن مژه ،ریمل های حجم دهی مژه و برخی دیگر در جدا کردن و فر کردن مژه های ما اثر مستقیمی با میکاپ چهره ما دارد پس باید در انتخاب بهترین ریمل ها بسیار دقت کنیم. همچنین چشم عضوی بسیار حساس هست و آرایش و زیبایی چشم ها نیز تاثیر شگفت انگیز در چهره ما ایجاد میکند، به همین دلیل باید از ریملی استفاده کنیم که از نظر سلامت چشم های ما نیز مورد تایید باشد.

 

چگونه یک رنگ مناسب برای ریمل انتخاب کنیم؟

 
ریمل ها دارای رنگ های متفاوتی از جمله مشکی، قهوه ای، آبی، سبز و …. می باشند.
ریمل مشکی تقریبا برای تمام افراد مناسب است برای تشخیص رنگ مشکی ریمل بهتر است قبل از خرید نوک آن را بر روی یک دستمال یا کاغذ سفید بکشید در صورت مشاهده رنگ خاکستری توصیه می شود که از خرید آن صرف نظر کنید چرا که ریمل های خاکستری مژه های شما را کمرنگ تر نشان می دهد.
 
افرادی که مژه های قهوای و یا نارنجی دارند بهتر است از ریمل هایی با رنگ قهوه ای استفاده کنند چرا که این رنگ باعث طبیعی تر شدن فرم چشم ها و مژه های آن ها می گردد.
در نظر داشته باشید که رنگ های روشن نظیر آبی و یا سبز با آنکه زیبایی های خاص خود را دارند برای بانوان جوان مناسب ترند.
 
ریمل های مناسب برای افرادی که مژه های کوتاهی دارند:
 
افرادی که مژه های کوتاهی دارند بهتر است از ریمل های مشکی استفاده کنند. علاوه بر این به این افراد توصیه می شود که به دنبال ریمل های بلند کننده باشند. اگرمژه های شما کوتاه و نازک است میتوانید از ریمل هایی با خاصیت حجم دهنده و بلند کننده استفاده کنید.
 
ریمل های مناسب برای افرادی که مژه های بلند دارند:
 
بهترین ریمل مناسب این افراد، ریمل های حجم دهنده است و نیازی به استفاده از ریمل هایی با خاصیت بلند کننده نخواهند داشت. ریمل های حجم دهند مژه ها را پر پشت تر و ضخیم تر نشان خواهد داد.
 
ریمل های مناسب برای افرادی که دارای مژه های بی حالت هستند:
 
به این افراد توصیه می شود که پیش از استفاده از ریمل ابتدا مژه های خود را با استفاده از فرمژه حالت دار کرده و پس از آن از بهترین ریمل های بلندکننده و حالت دهنده استفاده کنند. بهتر است این افراد از ریمل های حجم دهنده استفاده نکنند چرا که در صورت استفاده مژه های آن ها سنگین شده و حالتی مصنوعی به خود می گیرد.
 

نحوه تشخیص ریمل اصل از تقلبی

 
در ابتدا در نظر داشته باشید که ریمل های اصل دارای بوی مطبوع بوده و چنان چه پس از باز کردن ریمل با بوی ناخوشایندی مواجه شدید از خریدن آن صرف نظر کنید. ریمل های حجم دهنده و بلند کننده در صورت تقلبی بودن به سختی از روی مژه پاک می شوند. هم چنین ریمل های اصل دارای تاریخ تولید و تاریخ انقضای مشخص می باشند. علاوه بر این خرید بهترین ریمل از فروشگاه های معتبر به شما این اطمینان را می دهد که کالای خریداری شده صد در صد اصل باشد.

 

در اینجا شما میتوانید بهترین انواع ریمل ها ( پوردی ، مایع و ریمل های ترمیم کننده مژه ) را مشاهده کنید و مفتخریم که میتوانیم برای خریدی بهتر و با کیفیت تر به شما کمک کنیم.

 

نظرات خود را در باره بهترین ریمل هایی که برای مژه های خود استفاده کردید رو میتونید در این سایت به اشتراک بگذارید، نظرات شما موجب بهتر شدن کیفیت محصولات خواهد شد پس بنابر این نظرات شما کاربران برای ما بسیار اهمیت دارد.

فروش ویژه